L.O.L. SURPRISE 562481 Ooh la la Baby Lil D.J.

Novinka 2019 júl!

562481-562467

035051562481

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Na objednávku

42,99 € vrátane RP a 20% DPH (35,83 € bez DPH)

U dodávateľa - na objednávku do 7 dní 0 Položka položky

- +

L.O.L. SURPRISE 562481 Ooh la la Baby Lil D.J.

Miluješ aj bábätká L.O.L.? Je tu skvelá novinka, kde máš aj bábiku aj kopu skvelých doplnkov - tentokrát D.J.! Kozmetika je určená na vonkajšie použitie, nepoužívajte ju na porušenú pokožku. Neaplikujte kozmetiku okolo očí. Pri zasiahnutí očí: Vyplachujte oči opatrne vodou po dobu niekoľkých minút. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte práve na sebe (pre ľahšie vymytie), a pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Niektorý typ pokožky môže reagovať na kozmetiku podráždením. Ak sa tak stane, prestaňte kozmetiku používať. Kozmetiku nepožívajte. Pred a po použití kozmetiky si umyte ruky. Nepoužívajte kozmetiku na nábytok, zvieratá atď. Produkt môže spôsobiť zmenu farebnosti látok, kobercov, nábytku a ďalších leštených plôch. Pred použitím zakryte hraciu plochu tak, aby ste predišli prípadným farebným zmenám. Nenechávajte kozmetiku na slnku alebo na príliš teplých miestach. Neuchovávajte bábätko a doplnky na priamom slnku. Kabelka a doplnky sú určené len pre hranie. Obal môže byť použitý pre uskladnenie bábiky a doplnkov. Okuliare nie sú určené pre dlhodobé nosenie. Ak pri ich nosení budete pociťovať závrat, prestaňte ich nosiť. Okuliare nie sú určené ako slnečné okuliare a nie je vhodné ich nosiť na priamom slnku. Praskliny na displeji telefónu sú súčasťou dekorácie. Obsah balenia: 1 bábätko, 1 kabelka, 1 fľaštička, 1 okuliare s retiazkou, 4 zdravíčka v obale v tvare mobilného telefónu, 1 cumlík na retiazke s rúžom a náhradným cumlíkom pre bábätko. Návod: 1. Okuliare sú určené pre deti alebo pre bábätko z balenia. 2. Pokiaľ bude okuliare nosiť bábätko, pripnite na okuliare retiazku a nasaďte ich bábätku. 3. Odstráňte ochrannú fóliu z obalu v tvare telefónu a vyberte si jednu zo štyroch farieb. 4. Naneste si zdravíčka na tvár. Pri nanášaní sa vyhnite oblasti očí. 5. Odstráňte kryciu fóliu, zložte viečko z cumlíka a aplikujte rúž na svoje pery. 6. Pri vrátení viečka na rúž zacvaknite viečko do zdierok v cumlíku. 7. Ak chcete dať cumlík bábätku do pusy, vyberte z neho rúž a nacvaknite malý cumlík. Postup: S viečkom na rúži otočte proti smeru hodinových ručičiek a rúž vytiahnite. Vložte malý cumlík do otvoru v základni cumlíku a otočte v smere hodinových ručičiek. Následne môžete cumlík vložiť bábätku do úst. 8. Otáčajte fliaš pre pohyb trbletoch.

  • L.O.L. SURPRISE 562481 Ooh la la Baby Lil D.J.
  • L.O.L. SURPRISE 562481 Ooh la la Baby Lil D.J.
  • L.O.L. SURPRISE 562481 Ooh la la Baby Lil D.J.
  • L.O.L. SURPRISE 562481 Ooh la la Baby Lil D.J.
  • L.O.L. SURPRISE 562481 Ooh la la Baby Lil D.J.

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

• Platba bankovým prevodom - Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný po obdržaní platby prevodom na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu: 1 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 2 EUR

Súvisiace produkty