Nové Znížená cena!
-40%

Momentálne nedostupné

L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG

L.O.L. Surprise J.K. bábika M. C. Swag

Novinka Vianoc 2020

570745-570769

035051570769

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Momentálne nedostupné

Bežná cena: 24,99 €

Ušetríte: 10,00 €

14,99 € vrátane RP a 20% DPH (12,49 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

L.O.L. Surprise J.K. bábika M. C. Swag

Najnovšie J.K. bábiky sa snažia byť rovnaké ako ich OMG Veľkej sestry. S naozajstnými vlasmi, skvelými outfitmi a skutočne vysokými topánkami sú J.K. bábiky pripravené vyraziť kamkoľvek. Rozbaľ si svoju J.K. bábiku a 15 prekvapení! Fanúšikmi obľúbená postava M. C. Swag má teraz skutočné, upravené vlasy, skutočnú módu a skutočné vysoké topánky, ktoré sú rozprávkovej úrovne ďalšej úrovne. Jej vybalenie z krabice je veľkým zážitkom, pretože jej obal vyzerá ako akordeón, vďaka čomu je obrázok vyšší a kratší, čím viac sa tlačí. Prichádza s 15 prekvapeniami, aby si ju objavila a obliekla. Táto bábika LOL Surprise JK M. C. Swag Mini Fashion Doll, je doplnená stojanom na bábiky a balíčkom, ktorý môžete znova použiť ako hraciu súpravu, bude úžasným novým prírastkom do kolekcie LOL Surprise všetkých fanúšikov!

Mini módna bábika LOL Surprise JK M. C. Swag prichádza s: J.K. Módna bábika Divoký módny outfit Topánky Botník Príslušenstvo Krabica na klobúk Fľaša Kefa na vlasy Nálepku Vešiak Stojan na bábiku (Opätovne použiteľné) Balenie / Zostava Oblečte a vyzdobte Neon tak, aby zodpovedala jej obrovskej osobnosti. Ruky bábiky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Zhromaždite všetky 4 bábiky LOL Surprise JK Mini Fashion (každá sa predáva osobitne). Vhodné pre deti od 4 rokov. Doprajte svojmu dieťaťu najkreatívnejšie premeny vďaka úplne novému vzhľadu Diva s mini módnou bábikou LOL Surprise JK Diva! J.K. bábiky sa snažia byť rovnaké ako ich OMG Veľkej sestry. S naozajstnými vlasmi, skvelými outfitmi a skutočne vysokými topánkami sú J.K. bábiky pripravené vyraziť kamkoľvek. Rozbaľ si svoju J.K. s 15 skvelými prekvapeniami. Rozmer balenia : 18 x 8 x 25 cm.

  • L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG
  • L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG
  • L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG
  • L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG
  • L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG
  • L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG
  • L.O.L. SURPRISE J.K. M.C.SWAG

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu  : 3,00 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 4,00 EUR

Súvisiace produkty