L.O.L. Surprise Dekodér s konfetami a bábikou

Vianočná novinka 2020

571476-571469

035051571476

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Skladom

17,99 € vrátane RP a 20% DPH (14,99 € bez DPH)

Na sklade > 3 ks 39 položky

- +

L.O.L. Surprise Dekodér s konfetami a bábikou

LOL Surprise konfetový dekóder sa vracia v novej darčekovej verzii! 12 zázračných bábik, ktoré sa majú nazbierať, je ekvivalent 12 mesiacov. Každá bábika je ukrytá v špeciálnej kapsule, zabalená v krásnom, bielom balení so vzorom konfiet a mašličiek. Pri skúmaní vrstiev vás čaká 15 fantastických prekvapení. Tlačidlá na kapsule otvárajú priehradky s príslušenstvom na hranie. Pozor, to ešte nie je koniec atrakcií! Zavinovačka je tiež vyplnená farebnými konfetami. Po potiahnutí pásky sa dvierka kapsuly otvoria a vypadnú farebné častice. Bábika - prekvapenie sa skrýva pod gumovým oblekom, ktorý sa dá ľahko odňať, ktorý je možné použiť aj na styling. Po vybalení sa kapsula zmení na „domček pre bábiky“, ktorý môžete umiestniť dovnútra alebo zvonka - do špeciálnych reliéfnych držiakov na topánky. Nové prekvapenie LOL je skvelý darček!

Objavovanie zábavy s L.O.L. Konfety s prekvapením pod zábalmi:

1 - sada samolepiek 
2 - fľaša 
3 - narodeninová čiapka 
4 - konfety 
5 - záhadné prestrojenie 
6 - topánky 
7 - módne doplnky 
8 - oblečenie 
9 - roztomilá zberateľská bábika (má špeciálne schopnosti, ktoré si dievčatá musia vyskúšať na vlastnej koži.

Bábiky môžu cikať, pľuvať vodu, meniť farbu alebo plakať. Jedna bábika má maximálne 2 vlastnosti. Obsah súpravy: kapsula - prekvapenie, ktoré sa po vybalení všetkých vrstiev zmení na „dom - úkryt“ pre bábiku doplnky na hranie so základnou bábikou LOL, samolepky, fľaša, topánky, oblečenie, zberateľský plagát atď. zberateľská bábika LOL. Cena je za 1 kapsulu s prekvapením s príslušenstvom a bábikou. Príjemnú zábavu pri objavovaní a zhromažďovaní! Zbierajte všetky bábiky Konfety Under Wraps!

  • L.O.L. SURPRISE KONFETY DEKODE
  • L.O.L. SURPRISE KONFETY DEKODE
  • L.O.L. SURPRISE KONFETY DEKODE
  • L.O.L. SURPRISE KONFETY DEKODE
  • L.O.L. SURPRISE KONFETY DEKODE
  • L.O.L. SURPRISE KONFETY DEKODE
  • L.O.L. SURPRISE KONFETY DEKODE

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu: 2,60 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 3,80 EUR

Súvisiace produkty