Nové

Momentálne nedostupné

L.O.L. SURP HLAVA NA CESANIE M

LOL Surprise OMG Hlava na česanie Miss Independent s 30 prekvapeniami

Novinka 2021

572022

35051572022

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Momentálne nedostupné

36,99 € vrátane RP a 20% DPH (30,83 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

LOL Surprise OMG Hlava na česanie Miss Independent s 30 prekvapeniami

Rozbaľ 30 báječných prekvapení na najunikátnejší spôsob úpravy parádnych vlasov s novou stylingovou hlavou na česanie LOL Surprise OMG Miss Independent. Stylingová hlava obsahuje nalepovacie vlasové kúsky s nádhernými kučerami vo viacerých farbách, ktoré je možné kombinovať tak, aby vytvorili nekonečné štýly. Vysuňte predný panel, aby ste odhalili svoju stylingovú hlavu, a potom rozložte balíček, aby ste odhalili vlasové kúsky a doplnky na prispôsobenie vzhľadu slečny Independent. Rozmer balenia je : 34 x 14 x 30 cm.

(1) Pridajte vlasové kúsky Mix & Match;
(2) Štýl pre nekonečný divoký vzhľad;
(3) Doplňte pomocou dodávaného vlasového príslušenstva pre extra glam.

Zahŕňa všetko, čo deti potrebujú na vytvorenie nekonečného divokého vzhľadu. Deti môžu dokonca pridať vlasy iba na jednu stranu, aby vytvorili bočný zamatovaný glam updo. Podstavec stylingovej hlavy sa otáča pre ľahký styling a je vybavený zásuvkou, do ktorej je možné uložiť všetky doplnky, a nalepovacie vlasové kúsky je možné umiestniť do obalu pre ľahké skladovanie. Zhromaždite obe nové postavy OMG Styling Head: Miss Independent a Candylicious.

  • L.O.L. SURP HLAVA NA CESANIE M
  • L.O.L. SURP HLAVA NA CESANIE M

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu: 2,60 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 3,80 EUR

Súvisiace produkty