L.O.L. Surprise OMG Dance B-Gurl Veľká sestra módna bábika s 15 prekvapeniami

Novinka marec 2021

117858

035051117858

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Skladom

Bežná cena: 34,99 €

Ušetríte: 10,00 €

24,99 € vrátane RP a 20% DPH (20,82 € bez DPH)

Na sklade > 3 ks 7 položky

- +

L.O.L. Surprise OMG Dance B-Gurl Veľká sestra módna bábika s 15 prekvapeniami

Rozbaľ znova 15 super prekvapení vrátane prekvapenia LOL OMG Dance módnej bábiky Veľkej sestry B-Gurl a čierneho svetla na odhalenie ďalších žiarivých prekvapení!
TV BALÍČEK: Odstráňte predný panel obalu, aby ste odhalili prekvapenie - obraz vašej bábiky sa hýbe a „tancuje“, keď potiahnete za uško, akoby tancovala v televízii. UNIKÁTNY TANEC: B-Gurl má ohromujúce rysy a upravené vlasy a je formulovaná pre množstvo tanečných póz. Navyše je veľkou sestrou obľúbenej postavy LOL Surprise Beats. Odbaľte jedinečný tanečný krok B-Gurla a vlastníte tanečný parket!
DIVOKÁ MÓDA: Oblečte B-Gurla do jej divokej módy a rozprávkových doplnkov. Pro Tip: Ruky sú odnímateľné, aby sa dievčatká mohli ľahko obliecť.
BALENIE SA STANE HRACOU SADOU: Každý balíček tanečných bábik sa stáva opakovane použiteľnou súpravou s obrazovkou a tanečným parketom, vďaka čomu je táto hračka pre dievčatá ešte lepšia.
OBSAH BALENIA: 1 LOL OMG Prekvapenie OMG módna bábika, oblečenie, obuv, doplnky, krabica na klobúky, čierne svetlo, kefa na vlasy, taška na odev, nálepka, vešiak, stojan na bábiky a sada opakovane použiteľných balíčkov v úplne novom zážitku z rozbalenia.
HRAJTE S CELOU POSÁDKOU: Zhromaždite všetky 4 módne bábiky LOL OMG Surprise Dance Dance Dance OMG a oblečte si najväčší tanec, aký kedy vesmír videl! Séria LOL Surprise Dance Dance Dance OMG má okrem B-Gurla ďalšie 3 módne tanečné bábiky - Major Lady, Miss Royale a Virtuelle. Vytvorte a premiešajte svoje vlastné prudké choreografické tance, keď rozbaľujete špeciálne tanečné pohyby každej bábiky OMG! Odbalíte postavu, ktorej štýl je Old School alebo New School? Alebo vyhľadajte M.C. viesť B.B.s do tanca.

  • L.O.L. SURP OMG DANCE B-GURL
  • L.O.L. SURP OMG DANCE B-GURL
  • L.O.L. SURP OMG DANCE B-GURL
  • L.O.L. SURP OMG DANCE B-GURL
  • L.O.L. SURP OMG DANCE B-GURL
  • L.O.L. SURP OMG DANCE B-GURL

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu: 2,60 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 3,80 EUR

Súvisiace produkty