L.O.L. Surprise OMG Veľká sestra Downtown B.B.

Novinka apríl 2021

570295-574200

035051570295

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Momentálne nedostupné

34,99 € vrátane RP a 20% DPH (29,16 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

L.O.L. Surprise OMG Veľká sestra Downtown B.B.

27 cm veľká sestra OMG Módna bábika Downtown B.B. s množstvom nádherných  doplnkov a skvelými vlasmi pre styling. Obal sa stáva šatníkovou skriňou a skvelou súpravou na hranie. Vzrušujúce rozbalenie s 20 prekvapeniami, ako je oblečenie, vhodné príslušenstvo a ďalšie. Super mobilná bábika: ľahko sa oblieka a vyzlieka, ako o pohybuje vďaka 9 bodom pohybu. Na hranie a zbieranie - vďaka zahrnutému stojanu pre bábiky, OMG bábika sa dá dokonale nastaviť a nasadiť na scénu. Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie.

Sada obsahuje: obľúbenú módnu bábiku, oblečenie, topánky, skrinku na topánky, doplnky, krabicu na klobúky, kabelku, kefu na vlasy, tašky na odev, stojan na bábiky a balenie na opakované použitie.

  • L.O.L. SURP OMG VEL SES DOWNTO
  • L.O.L. SURP OMG VEL SES DOWNTO
  • L.O.L. SURP OMG VEL SES DOWNTO
  • L.O.L. SURP OMG VEL SES DOWNTO

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu: 2,60 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 3,80 EUR

Súvisiace produkty