L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Sunset

Vianočná novinka 2021

576020-576570

035051576570

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Momentálne nedostupné

Bežná cena: 39,99 €

Ušetríte: 24,00 €

15,99 € vrátane RP a 20% DPH (13,33 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Sunset

MÓDNA BÁBIKA S TÉMOU CESTOVANIA: Predstavujeme Vám najnovšie módne bábiky LOL Surprise OMG World Travel™! OMG Veľké sestry, ktoré plánujú prázdniny! Majú zbalené tašky a sú pripravené zúrivo sa rozprúdiť po celom svete! Od módnych prehliadok až po plážové párty nájdu nové trendy a nájdu nových priateľov! Bez ohľadu na ich cieľ, na ceste ich určite čakajú prekvapenia.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ s LOL Surprise Módnou bábikou OMG World Travel™ Sunset vrátane módnych a cestovných doplnkov, ako je batožina, ktorá sa skutočne otvára, vankúšik na krk, slnečné okuliare a cestovný pas! PREDSTAVUJEME ZÁPAD SLNKA: Sunset je cestovateľka a prieskumníčka a miluje slnko a prírodu. Pláže, hudobné festivaly, púšť – ona je tam! Cestovateľská influencerka skúma svet, aby odhalila a zdieľala príbehy. Je to najväčší dobrodruh a rada skúša nové veci.
FIERCE FASHION: Oblečte Sunset do jej divokých módnych outfitov a báječných doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Sunset má ohromujúce črty a upravené vlasy a je naklonená na množstvo póz. Navyše je to väčšia sestra fanúšika obľúbenej postavy LOL Surprise, Foxy.
Z BALENIA SA STANE HRAČKA: Každý obal bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ je súprava na opakované použitie.
OBSAHUJE: 1 módnu bábiku LOL Surprise OMG, módny outfit, módne doplnky, náušnice, topánky, kufrík na batožinu, slnečné okuliare, vankúšik na krk, náhrdelník, pas, kefu na vlasy, tašku na šaty, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľný balík v úplne novom rozbalení. 
HRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 3 bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ a pripravte sa na objavovanie sveta prekvapení LOL! 

  • L.O.L. SURP OMG CESTOV SUNSET
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV SUNSET
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV SUNSET
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV SUNSET
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV SUNSET
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV SUNSET
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV SUNSET

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu  : 3,00 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 4,00 EUR

Súvisiace produkty