L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Fly Gurl

Vianočná novinka 2021

576020-579168

035051579168

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Skladom

Bežná cena: 35,99 €

Ušetríte: 10,00 €

25,99 € vrátane RP a 20% DPH (21,66 € bez DPH)

Na sklade > 3 ks 8 položky

- +

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Fly Gurl

MÓDNA BÁBIKA S TÉMOU CESTOVANIA: Predstavujeme vám fashion módne bábiky LOL Surprise OMG World Travel™! OMG Veľké sestry plánujú prázdniny! Majú zbalené tašky a súpripravené zúrivo sa rozprúdiť po celom svete! Od módnych prehliadok až po plážové párty nájdu nové trendy a nájdu nových priateľov! Bez ohľadu na ich cieľ, na ceste ich určite čakajú prekvapenia.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ s LOL Surprise Módnou bábikou OMG World Travel™ Fly Gurl vrátane módnych a cestovných doplnkov, ako je batožina, ktorá sa skutočne otvára, čelenka letušky, pracka na opasok a cestovný pas! PREDSTAVUJEME FLY GURL: Fly Gurl sa narodila pre vystupovanie a miluje cestovanie vzduchom. Často robí z hlásení počas letu celé predstavenie pre svojich pasažierov. V skutočnosti rada premieňa všetko na jedno predstavenie... Je pilotkou a letuškou lietadla B.B. Air lady divy. Vzhliada k Lady Diva a je ňou inšpirovaná.
FIERCE FASHION: Oblečte Fly Gurl do jej divokého módneho outfitu a báječných doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Fly Gurl má ohromujúce črty a upravené vlasy a je naklonená na množstvo póz. Navyše je to veľká sestra obľúbenej postavy LOL Surprise, Oops Baby.
Z BALENIA SA STANE HRAČKA: Každý obal bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ je súprava na opakované použitie.
OBSAHUJE: 1 bábiku LOL Surprise OMG, módny outfit, módne doplnky, náušnice, topánky, kufrík na batožinu, čelenku letušky, pracku na opasok, pas, kefu na vlasy, tašku na šaty, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľnú súpravu v úplne novom rozbalení. skúsenosti.
HRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 3 bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ a pripravte sa na objavovanie sveta prekvapení LOL!

  • L.O.L. SURP OMG CESTOV FLY GUR
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV FLY GUR
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV FLY GUR
  • L.O.L. SURP OMG CESTOV FLY GUR

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu  : 3,00 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 4,00 EUR

Súvisiace produkty