L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe

Vianočná novinka 2021

576020-576587

035051576587

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Momentálne nedostupné

34,99 € vrátane RP a 20% DPH (29,16 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe

MÓDNA BÁBIKA S TÉMOU CESTOVANIA: Predstavujeme módne bábiky LOL Surprise OMG World Travel™! OMG Veľké sestry, ktoré plánujú prázdniny! Majú zbalené tašky a sú pripravení zúrivo sa rozprúdiť po celom svete! Od módnych prehliadok až po plážové párty nájdu nové trendy a nájdunových priateľov! Bez ohľadu na ich cieľ, na ceste ich určite čakajú prekvapenia.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ s LOL Surprise Módnou bábikou OMG World Travel™ City Babe vrátane módnych a cestovných doplnkov, ako je batožina, ktorá sa skutočne otvára, vankúšik na krk, slúchadlá a cestovný pas! PREDSTAVUJEME CITY BABE: City Babe je mestské dievča, narodené a vychované. Miluje zhon. Je módnou návrhárkou a filmárkou s dvojitou hrozbou, vytvára poburujúce video show. A cestuje od mesta k mestu a hľadá inšpiráciu na vytvorenie divokých streetwearových lookov, miešaním a spájaním rôznych inšpirácií zo svojho svetového klusu.
FIERCE FASHION: Oblečte City Babe do jej divokých módnych outfitov a báječných doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. City Babe má ohromujúce črty a upravené vlasy a je naklonená na množstvo póz. Navyše je to veľká sestra obľúbenej postavy LOL Surprise, Jet Set Q.T.
Z BALENIA SA STANE HRAČKA: Každý obal bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ je súprava na opakované použitie.
OBSAHUJE: 1 módnu bábiku LOL Surprise OMG, módny outfit, módne doplnky, náušnice, topánky, kufrík na batožinu, slúchadlá, vankúšik na krk, sponu do vlasov, pas, kefu na vlasy, tašku na šaty, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľnú súpravu. skúsenosť s rozbalením.
HRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 3 bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ a pripravte sa na objavovanie sveta prekvapení LOL!

  • L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe
  • L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe
  • L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe
  • L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe
  • L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu  : 3,00 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 4,00 EUR

Súvisiace produkty