L.O.L. Surprise Konfety séria 3-pack

Sada 3 bábik

571995

035051571995

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Momentálne nedostupné

Bežná cena: 49,99 €

Ušetríte: 18,00 €

31,99 € vrátane RP a 20% DPH (26,66 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

L.O.L. Surprise Konfety séria 3-pack

L.O.L. Surprise! Konfety série 3-pack - Waves. Utiekla ti jedna z prvých sérií Konfety? Rozbal hneď 3 gule naraz a uži si trojité prekvapenie. Každá vrstva môže napovedať, aká bábika sa vo vnútri ukrýva. Daj bábike napiť alebo ju vykúp v ľadovej vode a počkaj, čím ťa bábika prekvapí.

Obsah balenia:

• 3 gule z Konfety série
• 9 prekvapení v každom balení
• zberateľský plagát-  4 druhy balenia (Glamstronaut, Showbaby, Beatnik Babe, Waves).

Poznámka: V jednej z troch gulí v balení je konkrétna bábika z prednej časti obalu, dve sú prekvapenie. Veľkosť L.O.L. bábiky: cca 9 cm. Sú späť - na obmedzený čas! Unbox 3 znovu vydaný L.O.L. Prekvapenie! Pop bábiky Confetti. Ak ste premeškali zbieranie obľúbených postav zo série 3, ako je Waves, teraz máte príležitosť. Rozbalenie prekvapenia! Každá loptička obsahuje prekvapenie POP konfiet. Každý míč obsahuje 9 prekvapení: (1) nálepka s tajnou správou, (2) hárok nálepiek, (3) topánky, (4) oblečenie, (5) fľašku, (6) doplnok, (7) dočasné tetovanie, (8) pop konfety , (9) bábika . 3. séria s vodným prekvapením. Nakŕmte alebo okúpte bábiku, aby ste odhalili vodné prekvapenie. Bude vaša panenka plakať, pľuvať, cinkať alebo meniť farbu? Confetti Pop guľa je možné poskladať a znova a znova odpaľovať.

  • L.O.L. Surprise Konfety séria 3-pack
  • L.O.L. Surprise Konfety séria 3-pack
  • L.O.L. Surprise Konfety séria 3-pack

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu  : 3,00 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 4,00 EUR

Súvisiace produkty