BB STARSIA SESTRICKA BRUNET 43
830352
4001167830352
Baby born
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -18,80 €

BABY born 830352 Staršia sestrička brunetka 43 cm

Staršia sestrička brunetka so 6 funkciami, ktoré fungujú bez batérií. 

Zľava 18,80 €
61,19 € S DPH
79,99 €
Doručenie do 2 dní

BABY born 830352 Staršia sestrička brunetka 43 cm

Táto bábika je nielen staršou sestričkou, ale aj najlepšou kamarátkou. Nápis „Best Friends“ nájdeme aj na jej tričku. Zvieratká na tričku sú jej vzormi. Je športový typ a je veľmi pohyblivá. Vďaka ohybným kolenným kĺbom dokáže sama stáť. Keď sa pri plávaní naučia žabie nohy, dostane za odmenu napiť vody z fľaštičky. Niekedy sa jej z BABY born Vane vôbec nechce, takže bábika môže uroniť aj nejaké bábikovské slzy. Hnedovlasá bábika má kvalitné vlasy a súčasťou balenia sú doplnky na úpravu vlasov. Okrem sponiek a gumičiek do vlasov aj dva farebné pramienky vlasov na sponke, ktoré si môže pripnúť do vláskov. Ružový a fialový pramienok sa v jej tmavých vlasoch skvele vyníma. Je oblečená do kombinézy z trička s odhalenými ramenami a šortiek v džínsovom vzhľade, pruhovaných legín a ružových topánok.Súčasťou je 10 doplnkov.

  • Staršia sestrička BABY born so 6 realistickými funkciami pre veľa zábavy.
  • Padne jej všetko oblečenie BABY born veľkosti 43 cm.
  • Rôzne hry s bábikou BABY born povzbudzujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia.
  • Funguje bez batérií.
  • Staršia sestrička BABY born, brunetka, 43 cm je oblečená do kombinézy, legín a topánok.
  • Súčasťou balenia je fľaštička, kefa na vlasy, 2 špirálové gumičky, 2 sponky do vlasov, 2 sponky s farebnými pramienkami vlasov a 2 náramky priateľstva - pre bábiku a jej malú mamičku.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov