L.O.L. Surprise Zimný nábytok - Zimný salónik s krbom a bábikou Cozy Babe
118312-576624
035051576624
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Vypredaný
  • Výpredaj!
  • -10,00 €
  • Momentálne nedostupné

L.O.L. Surprise! 576624 Zimný salónik s krbom a bábikou Cozy Babe

Ak vám je túto zimu zima, príďte sa zahriať do obývačky s krbom spolu s bábikou Cozy Babe. Objavte viac ako 10 prekvapení v krabici!

Zľava 10,00 €
9,99 € S DPH
19,99 €

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

L.O.L. Surprise! 576624 Zimný salónik s krbom a bábikou Cozy Babe

Je načase vytvoriť krásny zimný kútik pre bábiky LOL, aby sa vo svojich domčekoch plných atrakcií cítili dobre a pohodlne! Nábytok môžete prispôsobiť záujmu bábik, aby si mohli plniť svoje vášne! Táto malá a lesklá krabička ukrýva mnoho jedinečných prekvapení. Je čas ich objaviť a presunúť sa do sveta magickej zábavy! Krabica, keď je rozložená, vytvára scenériu pre nezabudnuteľnú zábavu. V každej krabici nájdete nábytok, doplnky a bábiku. Krabica obsahuje až 10 prekvapení a je tiež prvkom zábavy. Špeciálne usporiadané vytvára podlahu a steny, to je atmosféra a scenéria na hranie.Nájdete tam všetky potrebné doplnky na hranie: krb, dva stoly, 2 stoličky, chodník, kávovar, bábiku Cozy Babe a oblečenie pre ňu. Sada má navyše žiarivé prekvapenie. Pozbieraj všetky 4 bábiky a ich izbičky s LOL Surprise Winter Chill!

Obsah balenia: exkluzívna bábika Cozy Babe, krb, dva stoly, 2 stoličky, chodník, kávovar, tematické doplnky pre zábavu, skladací obal, ktorý sa zmení na herné prostredie, sada pre samostatnú hru alebo ako doplnková sada k domčeku pre bábiky LOL Ďalšie informácie Rozmery balenia: 16 x 15 x 9 cm.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov