L.O.L. Surprise OMG Queens Sways s 20 prekvapeniami
579908
035051579908
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -20,00 €

L.O.L. Surprise! 579908 OMG Queens Sways s 20 prekvapeniami

Obľúbená bábika s množstvom prekvapení

Zľava 20,00 €
19,99 € S DPH
39,99 €
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 579908 OMG Queens Sways s 20 prekvapeniami

Objavte najnovšiu sériu obľúbených bábik L.O.L. Surprise OMG Queens s nádhernými lesklými outfitmi a úžasnými doplnkami. Každá je svojím spôsobom kráľovnou. Kráľovné si narovnávajú koruny a podporujú svoje priateľky. Kráľovné pozdravujú všetkých a oslavujú rozdiely.

Vítame bábiku Sways na tróne! Je to skutočná kráľovná, ktorá vyniká svojim jedinečným, brilantným štýlom. Kráľovné oslavujú ducha sesterstva tým, že si navzájom narovnávajú koruny a vždy podporujú priateľov. Takže, vitajte na tróne: Sways! Rozbaľte 20 prekvapení s módnou bábikou LOL Surprise OMG Queens Runway Sways vrátane módy a doplnkov s kráľovskou tematikou. Sway sa pohybuje s plynutím rytmu. Táto kráľovná je kĺbová, takže je vždy pripravená tancovať a rada necháva rytmus pohybovať nohami. Sways je kráľovná tanca, ktorá miluje párty so svojimi BQF (Najlepší priatelia kráľovnej) a stará sa o to, aby sa všetci dobre zabavili. Oblečte Sways v jej najlepších módach s jej najúžasnejšími doplnkami. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Bábika LOL OMG Queens je kĺbová a má odnímateľné ručičky, takže sa vám bude ľahšie obliekať a aplikovať jej doplnky. Otvorenie balíka je jedinečný zážitok. LOL OMG Queens Sways prichádza s 20 prekvapeniami. Balíček, ktorý sa zmení na šatňu na oblečenie a doplnky pre bábiku obsahuje: módnu bábiku LOL OMG Queens a komplet módne oblečenie, členkové čižmy, botník, doplnky, okuliare, náušnice, náhrdelník, krabičku na klobúky, kabelku, kefu, obaly na oblečenie, pozvánka na párty a stojan na bábiky. Je to kompletný set na hranie!

Nazbieraj všetky 4 bábiky LOL OMG Queens: Sways, Runway Diva, Miss Divine a Prism! Pozri tiež LOL Surprises OMG Queens Splash Beauty, špeciálny balíček s niekoľkými outfitmi a doplnkami, s ktorými si vytvoríš viac ako 125 nových lookov! Veľkosť zbaleného tovaru: 26 x 8 x 31 cm.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov