Na! Na! Na! Surprise Camping bábika – Myra Woods (Deer)
579380
035051579380
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -11,20 €

Na! Na! Na! Surprise 579380 Camping bábika – Myra Woods (Deer)

Vianočná novinka 2022

Zľava 11,20 €
28,79 € S DPH
39,99 €
Doručenie do 2 dní

Na! Na! Na! Surprise 579380 Camping bábika – Myra Woods (Deer)

Na! Na! Na! Surprise Camping bábiky predstavujú viac vecí v jednom balení: mäkkú fashion bábiku veľkosti 20 cm a plyšový spacák so zvieracím motívom, vankúš a módne doplnky. Môžeš získať do zbierky dve mäkké tvarovateľné módne bábiky s vytlačenou tvárou a módnymi doplnkami, teraz v priehľadnom balení, v ktorom sú vidieť všetky prepracované detaily. Sú pripravené kempovať v stane zo sady Na! Na! Na! Surprise (stan sa predáva samostatne).

Obsah balenia:

• 1 mäkká fashion bábika s dlhými vlasmi, ktoré sa dajú česať
• spacák, vankúš, huňatý kabát, tričko, sukne, pohorky, odnímací plyšový klobúk a kefa na vlasy

Veľkosť bábiky: cca 20 cm.

Vydajte sa do divočiny – je čas preskúmať prírodu s kempingovou módnou bábikou Na Na Na Surprise 2 v 1 s dlhými vlasmi a potlačenou tvárou. Každá krásna plyšová bábika má svoj zvierací motív, spací vak, vankúšik a kefu
 Stany s Myrou – Myra Woods je inšpirovaná jeleňom a má dlhé hnedé vlasy. Na sebe má páperovú bundu s jelenými škvrnami na rukávoch, tričko Camp Na Na Na Counselor, ružovú sukňu, turistické topánky a jeleňový klobúk s parohami.
Veľa zábavy – kempingová bábika Myra Woods je vysoká 19,05 cm. Mäkká módna bábika má spací vak na zips, vyšívaný vankúš, páperový kabátik, košeľu, sukňu, čižmy a kefu. Upozornenie: klobúk nie je odnímateľný
Pozbieraj ich všetky – tu sú super roztomilé, mäkké módne bábiky z kempingovej série. Medzi ne patrí Myra Woods inšpirovaná jeleňom a Sierra Foxtail inšpirovaná líškou. Zbierajte obe bábiky a zažite skvelé kempingové dobrodružstvo.
Perfektný darček – kempingová módna bábika Na Na Na Surprise s rozkošným spacím vakom s motívmi zvieratiek a roztomilým oblečením je ideálnym darčekom pre deti od 5 rokov k narodeninám alebo inej špeciálnej príležitosti.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov