Rainbow High Junior Fashion bábika Ruby Anderson
579953
035051579953
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -11,00 €

Rainbow High 579953 Junior Fashion bábika Ruby Anderson

Jarná novinka 2022

Zľava 11,00 €
21,99 € S DPH
32,99 €
Doručenie do 2 dní

Rainbow High 579953 Junior Fashion bábika Ruby Anderson

Rainbow High inšpiruje ozajstnú kreativitu! Vráťte sa v čase a zoznámte sa so svojimi obľúbenými študentmi skôr, ako sa spriatelili a nasledovali svoje tvorivé sny na dúhovú strednú školu. Každá tematická súprava sa dodáva s kompletným oblečením pre bábiku, bábikou s novými mladšími plastikami tváre a batohom z mäkkej látky na nosenie školských potrieb. Táto hracia súprava poskytne deťom nekonečnú radosť a nápadité rozprávanie. Majú skvelé  vlastnosti!

Ruby Anderson je od hlavy po päty oblečená vo svojej charakteristickej ČERVENEJ farbe. Má nádhernú mladšiu tvár, detailné rysy v jej móde, krásne dlhé vlnité ryšavé vlasy, dlhé mihalnice a sklenené oči. Zbierajte Rainbow všetkých nádherných bábik Jr High fashion. Prichádzajú so svojím Jr. fashion  móda. Ruby je dievča z malého mesta s veľkými snami o meste! Dokonca aj v Jr High mala svoj vlastný jedinečný štýl, ktorý sa odlišoval od ostatných. Má oblečené tričko Sparkle s dlhým rukávom, rozkošný červený overal Sparkle so zlatými prackami, kárované vysoké tenisky Sparkle a nevyhnutné školské doplnky. Ruby bola kreatívna už v mladom veku. Vždy rada našla nové spôsoby, ako štýlovať staré obľúbené položky. Žiadne prekvapenie, jej vlastný batoh je ako oheň. Dodáva sa s červeným ruksakom z mäkkej látky, ktorý sa otvára a zatvára pomocou nášivky navrhnutej na mieru a RH zlatou výšivkou. Perfektný doplnok na uloženie jej trblietavej saténovej šúľky, dvoch zlatých sponiek do vlasov a R náhrdelníka. Mladšiu a staršiu Ruby môžete spolu pózovať aj ako dokonalé duo. Je 9 palcov vysoká a plne artikulovaná a pohyblivá, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko očarujúcich póz. Alebo ju môžete vystaviť s jej staršou verziou pre dokonalé zberateľské kombo.

Hracia súprava obsahuje: módnu bábiku, kompletný outfit pre bábiku, pár topánok pre bábiku a doplnky pre bábiku – batoh z mäkkej látky, ktorý sa otvára a zatvára, náhrdelník, šnurovanie, dve zlaté sponky do vlasov, náhrdelník R a hrebeň pre bábiku. Animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať výraz „Rainbow High Dolls“. Tu je profesionálny tip, umyte vlasy a odstráňte stylingový gél. Odporúčané pre deti od 6 rokov. Výška bábiky je 22 cm. Rozmer krabice je 28x21x7. Pri prvom rozbalení bábiky dôkladne umyte jej vlasy, aby ste odstránili stylingový gél, a vlasy nechajte úplne vyschnúť. Potom sú jej vlasy pripravené na česanie. Zbierajte dúhu! Pozbieraj všetkých 6 bábik Jr High Fashion Dolls - Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw, Violet Willow.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov