Rainbow High Junior Fashion bábika  Sunny Madison
579977
035051579977
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -11,00 €

Rainbow High 579977 Junior Fashion bábika Sunny Madison

Jarná novinka 2022

Zľava 11,00 €
21,99 € S DPH
32,99 €
Doručenie do 2 dní

Rainbow High 579977 Junior Fashion bábika Sunny Madison

Cestujte s nami do minulosti a stretnite sa s obľúbenými  študentkami, ktoré si na Rainbow High plnia svoje tvorivé sny, ešte skôr, ako sa stanú priateľmi... Zoznámte sa s mladšími verziami vašich šiestich obľúbených originálnych bábik Rainbow High! Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler a Violet majú svoje vlastné príbehy o tom, ako našli svoju tvorivú vášeň predtým, ako sa stali študentkami Rainbow High. Každá z bábik v plnej veľkosti je rovnako krásna, štýlová a farebná.

Zoznámte sa so Sunny Madison, oblečenou v žltom od hlavy po päty. Má roztomilé črty, dlhé mihalnice a krásne vlásky, ktoré môžu dievčatá česať a upravovať (vlásky bábiky je potrebné pred prvým česaním umyť). Okrem toho má vynikajúce funkcie - kĺby končatín vám umožňujú dať ju do akejkoľvek polohy. Jej ruky a nohy sa ohýbajú, keď dáte bábike ďalšiu očarujúcu pózu. Každá súprava obsahuje bábiku, oblečenie, topánky, látkový batoh a doplnky. Každý detail outfitu je prepracovaný a zladený k dokonalému obrazu. Nazbierajte celú kolekciu bábik Rainbow High Junior High, bábiky sa predávajú samostatne, ak sú k dispozícii. Odporúčané pre deti od 6 rokov. Výška bábiky je 22 cm. Rozmer krabice je 28x21x7.

Sada obsahuje: Bábika Rainbow High - Sunny Madison. Dlhé vlasy na česanie a styling. 2 sponky do vlasov a hrebeň. Jedinečný kompletný outfit v charakteristickej žltej farbe: bunda, tričko, sukňa, pár ponožiek, pár topánok. Látkový batoh. Vytvorte si kolekciu 6 bábik v klasických farbách: Ruby Anderson (červená), Poppy Rowan (oranžová), Sunny Madison (žltá), Jade Hunter (zelená), Skyler Bradshaw (modrá), Violet Willow (fialová) - bábiky sa predávajú samostatne. Cena je za 1 sadu s bábikou a príslušenstvom.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov