Rainbow High Vision Diva bábika Sabrina St. Cloud
582700
035051582700
Bábiky
Vypredaný
  • -20,00 €
  • Momentálne nedostupné

Rainbow High 582700 Vision Diva bábika Sabrina St. Cloud

Novinka 2022 jeseň

Zľava 20,00 €
39,99 € S DPH
59,99 €

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

Rainbow High 582700 Vision Diva bábika Sabrina St. Cloud

Najlepšia z najlepších umeleckých škôl z celého sveta sa zúčastňuje elitnej akcie. Stovky súťažiacich ukážu nielen svoje nové fashion modely v úžasných farbách, ale aj svoje hudobné nadanie. Získaj všetky 3 nové bábiky z Diva hudobnej skupiny reprezentujúcej Rainbow High!

Sabrina St. Cloud je jedinečne navrhnutá a oblečená v odtieňoch ružového zlata od hlavy až po päty. Má krásne a detailné črty vo svojej móde, nádherné svetloružové rovné vlasy, skutočné dlhé mihalnice a sklenené oči. Zbierajte dúhu všetkých módnych bábik Rainbow Vision-Rainbow Divas.  Sabrina je oblečená v krásnych spoločenských šatách s vyšívanými flitrami + taftové detaily, ladiace ružové kremeňové podpätky, opasok zo saténovej stuhy s RH kúzlom, zodpovedajúce sponky do vlasov a šperky. Prichádza aj s druhým kompletným oblečením pre kombinovanú zábavu. Zladený tvídový komplet (top a sukňa) s vyšívanými flitrami z ružového kremeňa, bunda z umelej kože, priesvitné členkové ponožky a podpätky na platforme.  Sabrina prichádza so všetkými jej základnými hracími kúskami, vrátane ružového kremenného mikrofónu + stojana, rolovacieho puzdra na toaletné potreby, fénu, rúžu, paletky na líčenie a 3 štetcov atď. Kufrík na toaletný vláčik má funkčnú rukoväť (pohybuje sa hore a dole), štyri rolovacie kolieska, otváracie a zatváracie dvierka skrinky, pracovnú zásuvku a dva výsuvné podnosy. Veľmi uľahčuje cestovanie od testov k vystúpeniam.

Táto hra poskytne deťom nekonečnú radosť a nápaditú zábavu pri rozprávaní príbehov. Postavte ju na stojan pre bábiky: je plne polohovateľná a polohovateľná, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko očarujúcich póz, alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky.

Obsah balenia:
• 1 z 3 nových bábik s pohyblivými kĺbmi a dlhými vlasmi, ktoré sa dajú česať
• 2 štýlové outfity, 2 páry topánok, náušnice
• hrebeň a fén
• 1 kufor, ktorý je možné rozložiť na kozmetický stolík
• make-up doplnky: očné tiene, rúž, štetce...
• mikrofón
• stojan pre bábiku

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov