Zapf creation 833049 Starší braček BABY born Play & Style bábika 43 cm
833049
4001167833049
Baby born
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -31,00 €

Zapf creation 833049 Starší braček BABY born Play & Style bábika 43 cm

So siedmimi funkciami, ktoré fungujú bez batérií.

Zľava 31,00 €
48,99 € S DPH
79,99 €
Doručenie do 2 dní

Zapf creation 833049 Starší braček BABY born Play & Style bábika 43 cm

Starší braček BABY born Play & Style, 43 cm je oblečený do trička, nohavíc, topánok a čiapky. Súčasťou balenia je hrebeň na vlasy a 2 náramky priateľstva - pre bábiku a jej malú mamičku.

So siedmimi funkciami, ktoré fungujú bez batérií. Dnešní kúzelníci už nenosia elegantné obleky, ale pohodlné oblečenie. Rovnako ako Starší braček BABY born. Braček má na sebe kockované tričko s ležérnou potlačou, nohavice v džínsovom vzhľade a módne tenisky. Vlasy po ramená by sa síce dali učesať hrebeňom, on ich však radšej nosí rozpustené pod fialovou čiapkou. Pri svojom najslávnejšom kúzelníckom triku dvíha ruky nad hlavu a pozerá sa ďaleko do javiska. Vďaka pohyblivým ramenným a lakťovým kĺbom a pohyblivej hlave to vyzerá veľmi efektne. Potom skloní bleskurýchlo hlavu dole, zhoupne sa v bokoch a cvak, je preč. O chvíľu neskôr sa znova objaví vo vani. Jeho kúzelnícke triky vždy rád preložia niekoľkými tanečnými číslami a rozhojdajú svoje ohybné kolená. Potom sa náhle zastaví – v breakdance sa tomu hovorí „zamrznutie“.

• Starší braček BABY born.
• So 7 realistickými funkciami pre veľa zábavy.
• Padne mu všetko oblečenie BABY born veľkosti 43 cm.
• Rôzne hry s bábikou BABY born povzbudzujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia.
• Funguje bez batérií.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov