MGA 556992 Poopsie Sparkly Critters Trblietavá potvorka so slizom

Novinka 2019 

556992-555780

035051556992

MGA Entertainment

Poopsie

Momentálne nedostupné

14,99 € vrátane RP a 20% DPH (12,49 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

MGA 556992 Poopsie Sparkly Critters Trblietavá potvorka so slizom

Uplná novinka na trhu! Návod: 1. Vyberte cumlík, nenakláňajte hlavu potvorky dopredu, aby ste zabránili vysypaniu prášku na prípravu slizu. 2. Vložte fľašu do vody a naplňte ju. 3. Zakloňte potvorke hlavu a vložte celú slamku do úst. 4. Pomaly vytlačte obsah fľaše do potvorky. 5. Vyberte fľašu a vráťte cumlík. 6. Po dobu jednej minúty potvorkou dôkladne traste. 7. Pozrite sa, či má potvorka na zadočku otvor zakrytý srdiečkom. Ak nie, bude pľuvať. 8. Ak potvorka pľuve, vyberte cumlík, ak kaká, nechajte ho v ústach. 9. Držte potvorku nad zakrytou plochou a ihneď po pretrasení jej stlačte hlavu, aby všetok sliz vypľuvla alebo vykakala. Sliz nechajte odpočívať 15-20 minút, aby získal správnu konzistenciu. 10. Otvorte vrecko s Unicorn Magic a po troškách pridávajte prášok doprostred slizu. 11. Otvorte vrecko s Unicorn Shimmer a po troškách pridávajte trblietky doprostred slizu. Pokiaľ máte vzácne trblietky Unicorn Sparkle, pridajte ich v tomto kroku. 12. Sliz preložte napol, natiahnite, preložte a opakujte, kým nebude celý trblietavý. 13. Sliz uchovávajte v uzatvárateľnom vrecku, aby ste predišli vyschnutiu. Dôležité informácie: Neobsahuje skutočné jedlo a pitie. Obsah nejedzte a nepite! Sliz držte ďalej od papierových povrchov, môže sa na ne trvalo prilepiť. Teplota vody môže ovplyvniť konzistenciu slizu. Nepoužívajte horúcu vodu. Po hraní sa slizom si dôkladne umyte ruky, sliz držte ďalej od oblečenia a ďalších povrchov mimo potvorku a jej obalu. Sliz držte ďalej od očí, úst a tváre. Vyhnite sa kontaktu s narušenou pokožkou. Nezbavujte sa slizu vhodením do drezu. Pred uložením potvorku vyčistite a uistite sa, že neobsahuje žiadnu vodu ani sliz. Pokyny k čisteniu: 1. Naplňte fľašu vodou a celú slamku vložte do úst potvorky. 2. Naplňte potvorku vodou a vložte cumlík do úst. 3. Poriadne potvorkou zatraste. 4. Držte potvorku nad zakrytou plochou a vyberte cumlík. 5. Stlačte jej hlavu a počkajte, kým nevyjde von všetok sliz a voda. 6. Nechajte potvorku dôkladne vyschnúť.

Sada obsahuje: Trblietavou potvorku, cumlík, fľašu, obal pre uchovanie slizu, Unicorn Magic (prášok so špeciálnymi efektmi), Unicorn Shimmer (drobné trblietky), Unicorn Sparkle (vzácne trblietky, nie sú vo všetkých baleniach), lyžičku. 

  • POOPSIE SPARKLY
  • POOPSIE SPARKLY
  • POOPSIE SPARKLY
  • POOPSIE SPARKLY
  • POOPSIE SPARKLY
  • POOPSIE SPARKLY

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu: 2,60 EUR - NÁŠ TIP!

• Slovenská pošta | na adresu: 3,80 EUR

Súvisiace produkty

Novinka 2019

10,99 €
Momentálne nedostupné
Momentálne nedostupné

TV reklama

54,99 €
Momentálne nedostupné
Momentálne nedostupné
Nové
-20%

Novinka 2019 vianoce

59,99 € 74,99 €
Momentálne nedostupné
Momentálne nedostupné

Novinka 2019 Vianoce

59,99 €
Momentálne nedostupné
Momentálne nedostupné

Novinka 2019

58,99 €
Momentálne nedostupné
Momentálne nedostupné