L.O.L. Surprise Fashion Show Kufor pre bábiku tmavoružový

Skvelý kufrík na uskladnie bábik a zvieratiek

562689

035051562689

MGA Entertainment

L.O.L. SURPRISE

Momentálne nedostupné

Bežná cena: 39,99 €

Ušetríte: 14,80 €

25,19 € vrátane RP a 20% DPH (20,99 € bez DPH)

0 Položka položky

Tento produkt už nie je dostupný

L.O.L. Surprise Fashion Show Kufor pre bábiku tmavoružový

LOL Surprise Módna prehliadka 4v1 vám umožní usporiadať jedinečnú módnu prehliadku. Puzdro je vybavené skvelými policami, zásuvkami a dômyselné fáze. Do kufríka sa zmestí viac ako 18 l.o.l. bábik a zvieratiek. Puzdro má pohodlné uchopenie, takže môžete ľahko prenášať svoju zbierku bábik a kamarátov L.O.L. Puzdro môže tiež fungovať ako zásobníka na pulte. Stačí otvoriť iba zadné uško a kufrík už môže samostatne stáť. Bavte sa, odvezte svoje zbierky LOL Prekvapení! Kufor môže byť tiež namontovaný na stenu, umožňujú to montážne otvory . Kombinujte viac kufríkov bokom (pre extrémne široké vyvolanie a zobrazenie kolekcie) alebo chrbtom k sebe (pre vytvorenie veľkého kufra) Na policiach priesvitného kufra sa zmestí až 21 štandardných bábik, zvieratiek a sestier a do ďalších zásuviek je možné vkladať tematické doplnky.

Sada obsahuje

  • 1 bábiku LOL
  • 4 doplnky.

Ponúka 1 kufrík: vybavený tromi zásuvkami stánok - prípady expozície možnosť upevnenia na stenu . 2 kufre môžu byť kombinované a vytvoriť jednu veľkú kombináciu niekoľkých kufrov, na bokoch vytvoriť širokú výstavu javiska. Rozmery kufríka: 42 cm x 32 cm x 6 cm.

  • L.O.L. Surprise Fashion Show Kufor pre bábiku tmavoružový
  • L.O.L. Surprise Fashion Show Kufor pre bábiku tmavoružový
  • L.O.L. Surprise Fashion Show Kufor pre bábiku tmavoružový

Platobné a dopravné podmienky

 

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

Platba dobierkou - Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

Cená zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Vybavená". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti, do viac zásiliek.

• Slovenská pošta | na poštu  : 3,20 EUR

• Slovenská pošta | na adresu: 4,20 EUR

Súvisiace produkty