Zapf Creation 831960 Baby Born Soft Touch Little Dievčatko 36 cm so 7 živými funkciami a príslušenstvom
831960
4001167831960
Baby born
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -16,80 €

BABY born 831960 Little Soft Touch Dievčatko 36 cm so 7 živými funkciami a príslušenstvom

Menšia verzia bábiky BABY born so 7 skvelými funkciami, ktoré fungujú bez batérií. Súčasťou je 7 doplnkov.

Zľava 16,80 €
33,19 € S DPH
49,99 €
Doručenie do 2 dní

BABY born 831960 Little Soft Touch Dievčatko 36 cm so 7 živými funkciami a príslušenstvom

Bábika so 7 skvelými funkciami, ktoré fungujú bez batérií. Súčasťou sú aj skvelé doplnky, ktoré podporujú využitie funkcií.
Bábika pije vodu z fľaštičky, vie sa vycikať do látkové plienky, chodiť na ružový nočník, a dokáže dokonca roniť skutočné bábikovský slzy. Okrem pitie z fľaštičky sa už pokúša jesť lyžičkou z taniera, ale zatiaľ bez kaše či iné pevnej stravy. S tanierikom v tvare zajačika a lyžičkou s rukoväťou v tvare medvedíka jej to skvele ide.
Po jedle si zdriemne. Akonáhle položíš bábiku na chrbát, zavrie oči. Občas ešte potrebuje k zaspanie cumlík. Je prišitý k pruhovanému overalu, aby nezmizol v postieľke či sa nestratil na cestách.
Ruky, nohy a hlava bábiky sú veľmi pohyblivé. Vďaka jej pohyblivosti a oblečenie v štýle "easy fit" hravo zvládnu prezliekanie aj tie najmenšie ručičky. Vyzliekanie je dôležité najmä pri kúpaní, na ktoré sa BABY born Little vždy veľmi teší.
Bábika meria 36 cm, čo je optimálna veľkosť pre malé rodičov bábik od 2 rokov.

BABY born Little.
So 7 realistickými funkciami pre veľa zábavy.
Rôzne hry s bábikou BABY born povzbudzujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia.
Funguje bez batérií.
BABY born Little, dievčatko, 36 cm má na sebe overal a čiapočku. Súčasťou balenia je nočník, látková plienka, fľaštička, tanierik s lyžičkou, cumlík a rodný list.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov