Rainbow High Rockstar bábika Vanessa Tempo
423324
035051423324
Bábiky
Vypredaný
  • Výpredaj!
  • -18,60 €
  • Momentálne nedostupné

Rainbow High 423324 Rockstar bábika Vanessa Tempo

Obľúbená divoška z rady Rainbow high

Zľava 18,60 €
41,39 € S DPH
59,99 €

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

Rainbow High 423324 Rockstar bábika Vanessa Tempo

Rainbow High™ je moderná módna značka bábik, ktorá podnecuje fantáziu a podporuje kreativitu. S Grit, Love, Action a Moxie (G.L.A.M) študenti Rainbow High spájajú svoje jedinečné tvorivé schopnosti a spolupracujú na dosiahnutí svojich neobmedzených snov už dnes. 6 originálnych bábik Rainbow High™ Fashion Dolls prešlo zimnou premenou, aby mohli módne vyraziť na svahy so svojimi priateľmi. Scéna je pripravená a tieto báječné bábiky Rockstar Fashion Dolls sú pripravené dostať sa na vrchol rebríčkov! Každá tematická súprava obsahuje 2 oblečenie a vlastný hudobný nástroj. Keď dáte všetky 3 bábiky dokopy, stane sa z nich jedna rokenrolová kapela, pripravená vyraziť na pódium a vystúpiť. Táto hracia súprava poskytne deťom nekonečnú radosť a nápadité rozprávanie. Je plne kĺbová a pohyblivá, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko očarujúcich póz alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky. Čo je súčasťou - módna bábika, 2 kompletné oblečenie pre bábiku, 2 páry topánok pre bábiky a príslušenstvo pre bábiku – mikrofón a stojan na mikrofón, AMP, zlatý náhrdelník, zlaté náušnice, hrebeň pre bábiky, 2 vešiaky a stojan pre bábiky. Pozrite si animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať „Rainbow High Dolls. Zbierajte dúhu! Nazbierajte všetky 3 módne bábiky s tematikou Rockstar – Lyric Lucas, Carmen Major a Vanessa Tempo.  Všetky módne bábiky sa predávajú samostatne.

Ako umyť vlasy svojej bábiky Rainbow High 1. Aby sa oblečenie vašej bábiky nenamočilo, buď ho vyzlečte, alebo prikryte oblečenie uterákom. 2. Úplne navlhčite vlasy svojej bábiky vodou. 3. Napeňte v troche šampónu alebo saponátu na umývanie, aby ste zmyli akýkoľvek produkt alebo zvyšky. 4. Voliteľné: Ak chcete vlasy ešte viac zjemniť, pridajte trochu kondicionéru, vpracujte prstami alebo prečešte vlasy a potom opláchnite. 5. Nechajte vlasy úplne vyschnúť na vzduchu. 6. Vlasy sú pripravené na kefovanie a úpravu.

Rockstar bábiky sú pripravené zažiariť na poriadnej párty. Každá bábika má svoj hudobný nástroj a 2 outfity. Majú nádherné dlhé česateľné vlásky, dlhé riasy a tiež ohybné kĺby na nohách a rukách.

Obsah balenia:

• 1 krásna bábika s dlhými česateľnými vláskami
• 2 outfity
• módne doplnky (topánky, náhrdelník, náušnice...)
• hrebeň na vlasy
• ramienka na šaty
• stojanček na bábiku
• 1 hudobný nástroj

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov