Zapf creation 706442 Baby Annabell For babies Bábika Pekne spinkaj 30 cm
706442
4001167706442
Baby Annabell
Bábiky
Na sklade1 ks

Baby Annabell 706442 For babies Bábika Pekne spinkaj 30 cm

Novinka 2023

21,29 € S DPH
Doručenie do 2 dní

Baby Annabell 706442 For babies Bábika Pekne spinkaj 30 cm

Bábika na maznanie pre najmenšie deti od narodenia prehrá nahranú pesničku, príbeh alebo iný zvuk. Od „Bolo nebolo...“ cez „Spinkaj, môj maličký...“ až po zvuky vysávača – toto všetko a veľa ďalšieho môžu rozprávajúce mamičky a spievajúci oteckovia nahrávať do bábiky s mäkkým látkovým telíčkom Baby Annabell for babies Pekne spinkaj. Vnútri bábiky veľkosti 30 cm je totiž zvukový modul. Po stlačení bruška bábiky je možné nahrať približne päťminútový príbeh, uspávanku alebo napríklad len čvirikanie vtáčikov za oknom detskej izby. Nahrávku je možné potom až šesťkrát prehrať. Nahrávky potom deti sprevádzajú po dobu, kým zaspia – až 30 minút.

Bábika je vhodná už pre tie najmenšie bábätká hneď od narodenia. Overal látkovej bábiky veľkosti 30 cm má svetlo orgovánovú farbu a je ozdobený roztomilými nášivkami. Mäkko vypchaté telíčko je ideálne pre hravé maznanie. A ak by sa na bábike náhodou objavilo pár kvapiek nočného mlieka, stačí z nej len vybrať zvukový modul a bábiku ľahko vyprať v ruke na 30 °C.

Originálna bábika Baby Annabell. Model „pre najmenších“ (30 cm) s veľmi mäkkým telíčkom. Vhodná aj pre najmenšie deti už od narodenia. S modulom pre nahrávanie a prehrávanie zvuku. Funguje na batérie (nie sú súčasťou). Možno ručne prať – po vybratí zvukového modulu. Baby Annabell for babies Pekne spinkaj je bábika veľkosti 30 cm s modulom pre nahrávanie a prehrávanie zvuku.

Vyberte si z 8 súvisiacich produktov