L.O.L. SURP TWEENS GRACIE SKAT
579595
035051579595
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks

L.O.L. Surprise! 579595 Tweens bábika Gracie Skates

Novinka 2022

20,99 € S DPH
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 579595 Tweens bábika Gracie Skates

NOVÁ VEĽKOSŤ: Rozbaľte úplne novú veľkosť obľúbenej bábiky LOL Surprise medzi bábikami LOL a módnymi bábikami OMG. Táto úplne nová 6-palcová módna bábika, Gracie Skates, má úžasné črty od hlavy po päty, upravené vlasy a dokáže robiť veľa póz.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ vrátane módnej bábiky LOL Surprise Tweens 2. série Gracie Korčule, móda a doplnky. Gracie Skates je o korčuliarskom živote a vždy ju nájdete na klzisku alebo v skateparku! Miluje kĺzanie a točenie a vie, kedy sa má pustiť do okázalých pohybov a kedy sa upokojiť. Navyše je to veľká sestra obľúbenej postavy LOL Surprise, Baby Next Door.
FIERCE FASHIONS: Rozbaľte módu a doplnky Gracie Skates na kolieskové klzisko, aby ste ju pripravili na skatepark alebo dráhu.
ROZTOMNÉ DOPLNKY: Okrem svojho jedinečného, ​​roztomilého štýlu, módy a doplnkov prichádza Gracie Skates aj s papierovým „časopisom“, ktorý o nej a jej osobnosti povie niečo viac.
OBSAHUJE: 1 módnu bábiku LOL Surprise Tweens Series 2, módu, topánky, doplnky, kefu na vlasy, tašku na šaty, denník, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľný balíček s pozadím.
ZAHRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 4 bábiky LOL Surprise Tweens Series 2!

Obsah balenia: * 15 prekvapení (náušnice, módne doplnky, kefa na vlasy, kabelka a veľa ďalšieho) * 1 zo 4 nových bábik s ohybnými kĺbmi na nohách a rukách Veľkosť bábiky: cca 16,5 cm. Obal slúži ako hracia sada.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov