L.O.L. Surprise! Tweens bábika maškarný ples - Regina Hartt
584124
035051584124
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -13,40 €

L.O.L. Surprise! 584124 Tweens bábika maškarný ples - Regina Hartt

Novinka 2023

Zľava 13,40 €
21,59 € S DPH
34,99 €
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 584124 Tweens bábika maškarný ples - Regina Hartt

Tweens mieri na maškarný ples! Prekvapí ťa svojimi originálnymi kostýmami, ktoré môžeš vzájomne kombinovať. Alebo si skús nejaký kostým podľa svojej Tweens ušiť. Zozbieraj ich všetkých a hraj s nimi ich príbehy!

Obsah balenia:

• 1 zo 4 nových bábik Tweens v kostýme
• viac ako 20 prekvapení
• obal je možné rozložiť na hraciu plochu

Veľkosť bábiky Tweens: cca 16,5 cm.

Príďte na párty – Vitajte v krajine zázrakov s úplne novou párty módnou bábikou LOL Surprise Tweens Regina Hartt. Má ohromujúce črty tváre, krásne vlasy a dokáže zaujať množstvo póz!
Divoká móda - Regina, kráľovná jej tímu, je vždy pripravená rozhýbať svoju módu Be Tween Fancy Dance a krásny každodenný vzhľad. Oblečte si sukňu a opätky a nasaďte si masku, aby ste zmenili jej vzhľad. Profesionálny tip: nezabudnite na doplnky!
20 prekvapení – bábika LOL Surprise Tweens, očarujúce a divoké párty oblečenie, dva páry topánok, srdiečkové náušnice, sponky do vlasov, kabelka, maska, náhrdelník, perlový opasok, mejkap a štetec, fotoaparát, rekvizita, kefa na vlasy a bábika stáť
Pozbieraj celú partiu na plese s maskami – pozbieraj všetky štyri bábiky LOL Surprise Tweens: Jacki Hops, Kat Mischief, Max Wonder a Regina Hart!
Skvelý darček – bábiky LOL Surprise stimulujú predstavivosť a podporujú kreativitu. Sú skvelým darčekom k narodeninám a iným špeciálnym príležitostiam pre deti od 4 rokov

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov