Na! Na! Na! Surprise 119357 Zimná bábika - Snow Owl
119357
035051119357
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -12,00 €

Na! Na! Na! Surprise 119357 Zimná bábika - Snow Owl

V snehu alebo daždi je náš štýl vždy útulný a sladký.

Zľava 12,00 €
17,99 € S DPH
29,99 €
Doručenie do 2 dní

Na! Na! Na! Surprise 119357 Zimná bábika - Snow Owl

Zababuš sa s Na! Na! Na! Surprise Zimnou bábikou. Balónik s konfetami sa postará o výbuch zábavy pri rozbaľovaní. Nedá sa poznať, ktorá postavička sa v balení skrýva, ale pre tých, ktorí to chcú vedieť, je na obale nápoveda. Zimné bábiky inšpirované zimnými zvieratkami sú mäkké a tvarovateľné, majú vytlačenú tvár a módne doplnky. V balení je tiež praktická roztomilá kabelka z hebkého plyšu v tvare zvieratka, ktorú si môžeš pripevniť k batohu alebo k väčšej kabelke. Získaj všetkých 6 Zimných bábik a chlpatých kabeliek.

Obsah balenia:
• 1 mäkká bábika s pohyblivými kĺbmi inšpirovaná zimnými zvieratkami
• 1 pripínacia chlpatá kabelka
• 1 outfit a 1 pár topánok
• visačka so základnými informáciami o postavičke vrátane dátumu narodenia

Veľkosť bábiky: cca 20 cm.

BÁBIKA A PEŇAŽKA 2 V 1 S TEMATICKOU ZIMNOU TÉMOU: V snehu alebo daždi je náš štýl vždy útulný a sladký. Obsahuje nádhernú, mäkkú, 7,5-palcovú módnu bábiku inšpirovanú zvieratami a ladiacu fuzzy látkovú kabelku s klipom na pripevnenie k batohu. N
EUVERITEĽNÝ ZÁŽITOK Z ROZBALOVANIA: Otvorte balenie a nájdite vo vnútri fóliové balónové vrecko. Vložte pribalenú slamku (nalepenú na vnútornej strane balenia) do balónika do polovice do úchytky na spodnej strane balónika, fúknite do slamky, aby sa balónik nafúkol (neprefukujte), jemne odlepte perforovaný pásik na vrchu nálepky balón, potom jemne stlačte balón pre konfetové prekvapenie! Roztrhnite tašku a odhaľte, ktorú bábiku máte!
 VŠETKO JE V DETAILOCH: Zoznámte sa s Evie Von Hoo! Má krásne dlhé biele vlasy, vytlačené detaily tváre a oblečenia a nádhernú módu. Jej outfit je inšpirovaný snežnou sovou. Je oblečená v 2-dielnej dúhovej bunde a sukni s lemom z umelej kožušiny, fuzzy čiapke inšpirovanej snežnou sovou a podpätkami.
MÄKKÉ A POLOHOVTEĽNÉ: Je mäkká na maznanie a polohovateľná na vystavovanie!
ČO JE OBSAH: Jedna 7,5" bábika, 1 outfit, 1 pár topánok, 1 sponková kabelka, 1 papierová slamka a 1 balónik s konfetami. Čiapka nie je odnímateľná.

Tabuľka dát

Veková kategória
3r+
Určené pre
dievčatá
TV reklama
Áno

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov