MGA 503682 Rainbow High Junior Fashion bábika v pyžamku - Sunny Madison
503682
035051503682
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -8,00 €
  • Nové

MGA 503682 Rainbow High Junior Fashion bábika v pyžamku - Sunny Madison

Po prvýkrát majú vaši obľúbení priatelia Rainbow High Junior High celonočnú pyžamovú párty!

Zľava 8,00 €
21,99 € S DPH
29,99 €
Doručenie do 2 dní

MGA 503682 Rainbow High Junior Fashion bábika v pyžamku - Sunny Madison

Stretni sa s mladšími verziami obľúbených Rainbow High Fashion bábik v úplne novom balení. Bella, Sunny, Skyler a Violet majú každá svoj vlastný príbeh o tom, ako objavili svoju vášeň pre kreativitu, kým začali chodiť na školu Rainbow High. Každá z bábik je oblečená v pyžame.

Po prvýkrát majú vaši obľúbení priatelia Rainbow High Junior High celonočnú pyžamovú párty! Každá módna bábika sa dodáva vo vlastnom farebnom pyžame, papučiach a perfektných doplnkoch na párty PJ. Sunny má oblečenú rozkošnú žltú dvojdielnu súpravu pj a ladiace žlté papuče. Má rozkošnú tvár, krásne dlhé rovné vlasy zopnuté do dvoch copíkov s mašľovými sponkami a krátku ofinu a dlhé mihalnice. Sunny je plne kĺbová a polohovateľná, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre veľa zábavných póz! Obsahuje: Módna bábika, Kompletný pyžamový outfit, Pár papučiek pre bábiku, 2 mikrofóny, Prenosný reproduktor, Disco svetlo, Tablet, 2 sponky do vlasov a hrebeň pre bábiku.

Obsah balenia:

• 1 zo 4 očarujúcich Junior fashion bábik v menšej veľkosti s pohyblivými kĺbmi, ktorá má mladší výraz tváre a dlhé česateľné vlasy
• unikátny pyžamový outfit v charakteristickej farbe s doplnkami

Veľkosť bábiky: cca 22 cm.

Mohlo by vás zaujať aj

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov