Shadow High 583066 Color Shine bábika - Dia Mante
583066
035051583066
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -22,00 €

Shadow High 583066 Color Shine bábika - Dia Mante

Najnovšia bábika v nádhernom fialovom prevedení

Zľava 22,00 €
17,99 € S DPH
39,99 €
Doručenie do 2 dní

Shadow High 583066 Color Shine bábika - Dia Mante

Tajomné bábiky Shadow High prichádzajú na scénu s ďalšou sériou. Spoznáš zase nových študentov zo školy Shadow High a opäť uvidíš ich úžasný umelecký štýl nielen v obliekaní. V nových farbách nájdeš 6 postavičiek (5 dievčat a 1 chlapca). Každá postavička má jedinečný štýl, dva outfity a mnoho módnych doplnkov. Bábiky majú dlhé česateľné vlásky a pohyblivé kĺby.

Bábiku vytvorila spoločnosť MGA, známa svojimi vysokokvalitnými výrobkami. Pochádza z jedinečnej série bábik Shadow High , ktorá je konkurenčnou školou pre Rainbow High.

Dia je krásna módna bábika v odtieňoch bielej a fialovej. Má fialovú pokožku, biele trblietavé vlasy a svetlofialové oči. Oblečená je do fialového kostýmu, bieleho body, krátkych trblietavých šortiek a bielej bundy. Na nohách má športové topánky na platforme. V ušiach má náušnice. Sada obsahuje aj doplnky pre hodiny zábavy. Bábika má pohyblivé ruky, nohy a hlavu. Vlasy bábiky možno umývať a meniť jej účes. Na vlasy môžete použiť kondicionér, aby boli ešte hladšie. Keď bábiku prvýkrát rozbalíte, dôkladne jej umyte vlasy, aby ste odstránili stylingový gél, a nechajte jej vlasy úplne vyschnúť.

Obsah balenia:

• 1 zo 6 nových postavičiek s pohyblivými kĺbmi aj hlavou a dlhými česateľnými vláskami (u dievčat)
• hrebeň na vlasy
• 2 outfity a ramienka
• módne doplnky (náušnice, kabelka, topánky…)
• stojan pre bábiku

Tip: Bábiky majú odnímateľné ruky v zápästí pre ľahšie obliekanie. Veľkosť bábiky: cca 28 cm.

Tabuľka dát

Novinka
Áno

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov