BABY born 835616 Medvedík modré oblečenie
835616
4001167835616
Baby born
Doplnky pre bábiky
Na sklade1 ks
  • -7,00 €

BABY born 835616 Medvedík modré oblečenie

Zľava 7,00 €
28,99 € S DPH
35,99 €
Doručenie do 2 dní

BABY born 835616 Medvedík modré oblečenie

Nový priateľ pre bábiky BABY born a pre všetkých fanúšikov BABY born. Alebo je to priateľ? Na tom nezáleží, medvedík môže byť čímkoľvek: dievčatkom, chlapcom, bábätkom, medvedíkom, kamarátom na hranie, domácim maznáčikom, princeznou alebo dokonca jazdcom na kolobežke - od útleho veku, kým detstvo nie je len vzdialenou spomienkou. malý medvedík s milým úsmevom má mäkké telíčko. Je oblečený do roztomilého ružového oblečka. Má svoju vlastnú módnu kolekciu a medvedie doplnky, ale môže si obliecť takmer všetko, čo nosí bábika BABY born, a môže používať aj jej doplnky. Medvedík je navrhnutý tak, aby sa hodil k takmer všetkým oblečkom BABY born pre veľkosť 43 cm. Nepasujú k nej iba topánky. Ale ktorý medvedík by potreboval topánky? Vďaka pohyblivým rukám a nohám a otočnej hlave ho možno ľahko prezliekať. Je veľmi pohyblivý, a preto je skvelým spoločníkom pri hraní rôznych hier. Kto ako prvý napíše niečo do knihy priateľstva? Kniha priateľstva obsahuje hárok so samolepkami.

- medvedík BABY born.
- kamarát na hranie alebo maznanie na celý život.
- môže nosiť (takmer) všetko pre BABY born.
- medvedík BABY born veľkosť 36 cm.

Obsahuje oblečenie, knihu priateľstva a samolepky. Zoznámte sa s najlepším priateľom BABY born, roztomilým plyšovým medvedíkom. Má super pohyblivé ruky a nohy na kreatívne hranie rolí. Medvedík BABY born má svoju vlastnú kolekciu oblečenia, ale môže nosiť aj všetko oblečenie BABY born a používať všetky doplnky. Súčasťou je hárok so samolepkami a malý album.

- Vhodné pre deti od 2 rokov
- Najlepší kamarát BABY born
- Pohyblivé ruky a nohy
- Medveď Baby born má vlastnú zbierku oblečenia
- Môže nosiť aj oblečenie Baby Born
- Súčasťou balenia je hárok so samolepkami a malý album

Nový plyšový kamarát pre fanúšikov Baby born: malý medvedík s milým úsmevom má plyšové telíčko. Jeho ruky a nohy, ako aj hlava sa dajú otáčať, takže ho deti môžu obliekať bez námahy. Roztomilý medvedík sa dodáva s kombinézou, knihou priateľstva a hárkom samolepiek. Pre deti od 1 roka

Tabuľka dát

Veková kategória
6m+
Určené pre
všetkých

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov