BABY Born 832844 Adventný kalendár
832844
4001167832844
Baby born
Vypredaný
  • Výpredaj!
  • -34,80 €
  • Momentálne nedostupné

BABY Born 832844 Adventný kalendár

Do Štedrého dňa už zostáva len 24 prebudení. Baby born si čakanie na Ježiška kráti svojim adventným kalendárom. Už z neho poslala prvé vianočné prianie a vyzdobila si spálňu vianočnými nálepkami.

Zľava 34,80 €
25,19 € S DPH
59,99 €

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

BABY Born 832844 Adventný kalendár

BABY born má vianočnú náladu už od okamihu, keď v cukrárni zavonia prvé vianočné pečivo. Ozdobila si izbičku vianočnými samolepkami a zavesila veľkú vianočnú pančuchu . Aby mal Mikuláš naozaj veľa miesta na všetky dobroty, postavila vedľa nej ešte členkové topánky a snehule . Odpočet pred Vianocami môže začať!

Baby born Adventný kalendár s 24 prekvapeniami. Pre bábiky Baby born veľkosti 43 cm.

Do Štedrého dňa už zostáva len 24 prebudení. Baby born si čakanie na Ježiška kráti svojim adventným kalendárom. Už z neho poslala prvé vianočné prianie a vyzdobila si spálňu vianočnými nálepkami. Zavesila si červenú pančuchu a nosí vianočnú čiapočku. Jej ježiškovské oblečenie má farbu polnočnej modrej a skladá sa z mikiny s kapucňou ozdobenou obrázkom kačičky Berty s mikulášskymi fúzami a nohavíc so zlatými detailmi. Cez decembrové nedele Baby born so svojimi malými rodičmi rada vyráža na vianočné trhy. Oblečie si zlaté legíny, trblietavú sukienku, teplú košeľu, príjemnú vestičku a samozrejme rukavice. S nasadenými krídlami sa medzi stánkami vznáša ako anjelik. Počas ďalších adventných dní sa rada zdobí rôznymi čelenkami a šperkami.

• Kvalitné oblečenie a doplnky pre originálnu bábiku Baby born.
• Pre radosť z nápaditej, rozmanitej a dlhotrvajúcej hry.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov