L.O.L. SURP OMG SEGRA TRENDSEE
580430
035051580430
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -6,20 €

L.O.L. Surprise! 580430 OMG Veľká ségra bábika , séria 5 – Trendsetter

L.O.L. Surprise módna bábika s množstvom doplnkov

Zľava 6,20 €
28,79 € S DPH
34,99 €
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 580430 OMG Veľká ségra bábika , séria 5 – Trendsetter

Najnovšia bábika L.O.L. Surprise OMG Veľká ségra má ohromujúce rysy, krásne vlasy a svoj vlastný báječný štýl. Sú veľkými sestrami k svojim mladším sestričkám – klasickým L.O.L. bábikám. Obal rozložíš v praktickú šatňu, s ktorou sa môžeš opakovane hrať.

Obsah balenia:


• 1 L.O.L. Surprise! bábika Veľká segra s ohybnými kĺbmi na nohách a rukách
• 20 prekvapení v každom balení, napr.: topánky, doplnky, outfit, stojan na bábiku a ďalšie
• 1 obal, ktorý je možné použiť ako šatňu pre OMG Veľkú ségru alebo pre 4 L.O.L. bábiky

Veľkosť postavičky cca 24 cm.

20 prekvapení – Limitovaná séria L.O.L. Surprise OMG Core Series 5 obsahuje 20 prekvapení na rozbalenie – krásna módna bábika, ktorá udáva trendy, so svojimi úžasnými črtami tváre, upravenými vlasmi a cool vzhľadom dominuje na prehliadkovom móle
Divoká móda – vďaka dvom skvelým outfitom, z ktorých si môžete vybrať, môžete navrhovať trendy v ich divokých outfitoch a individuálnych doplnkoch, aby ste prezentovali svoj jedinečný cool dievčenský štýl. Profesionálny tip: ručičky bábiky sú odnímateľné pre ľahké nasadenie
Veľa zábavy – obsahuje módnu bábiku L.O.L. Surprise OMG, 2 úžasné outfity, topánky, doplnky, kefu na vlasy a stojan na bábiky v úplne novom zážitku z rozbaľovania.
Zbierajte oboje - Protiklady 4 eva! Pozdravte módne bábiky OMG. Neobyčajní najlepší priatelia oslavujú svoje rozdiely, vďaka ktorým sú ešte silnejší. Zbierajte limitovanú edíciu bábik Skatepark Q.T. a tvorcov trendov.
Perfektný darček – bábika je plne kĺbová a objavuje nové outfity, udáva trendy a nachádza si priateľov. Vďaka skvelému štýlu a krásnym vlasom je Trendsetter dokonalým darčekom k narodeninám a špeciálnym príležitostiam pre deti vo veku od 4 rokov.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov