L.O.L. Surprise! 591504 OMG Veľká ségra – Victory
591504
035051591504
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -8,50 €

L.O.L. Surprise! 591504 OMG Veľká ségra – Victory

Ikonické bábiky LOL Surprise so stylingovými vlasmi a skvelými doplnkami sú dokonalou hračkou pre dievčatá vo veku od štyroch rokov.

Zľava 8,50 €
26,49 € S DPH
34,99 €
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 591504 OMG Veľká ségra – Victory

L.O.L. SURPRISE Módne bábiky OMG Core z ôsmej série sú najlepšie kamarátky všetkých čias! Každá z nich má svoj jedinečný štýl, prostredníctvom ktorého sa vyjadruje.

Získaj 4 nové OMG Veľké segre s úžasnými vlasmi a osobitým štýlom. Každá dvojica bábik je úplným opakom jedna k druhej a napriek tomu sú najlepšími kamarátkami. Sú to veľké ségry obľúbených L.O.L. bábik a ich rozbaľovanie prináša jedinečný zážitok. Bábiky majú pohyblivé kĺby a v balení nájdeš množstvo funkčných doplnkov.  L.O.L. OMG Bábika Victory - nikto ju nevidel prichádzať. Všetkých prekvapila! Hit Victory má na sebe štýlové šaty, ktoré odkazujú na módu motoristických pretekov. Dlhé čižmy na vysokom opätku a prešívané vrecúško zdôrazňujú jej krásny vzhľad.

Ikonické bábiky LOL Surprise so stylingovými vlasmi a skvelými doplnkami sú dokonalou hračkou pre dievčatá vo veku od štyroch rokov. Kolekcia Core oslavuje rozmanitosť, podporuje autentickosť a podporuje kreativitu.

Obsah súpravy: 1 x bábika L.O.L. OMG,  1x pár náušníc, 3x oblečenie, 1x pár topánok, 1x kabelka ,2x príslušenstvo, 1x kefa na česanie, 1x zásobník, 1x stojan na bábiky. 

Vlastnosti produktu: bábika má niekoľko kĺbových bodov
Nazbierajte 4 bábiky: Victory, Pose, Wildflower a Jams séria 8

Veľkosť OMG bábiky: cca 25 cm.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov