L.O.L. Surprise! Tweens bábika maškarný ples - Max Wonder
584131
035051584131
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -11,60 €

L.O.L. Surprise! 584131 Tweens bábika maškarný ples - Max Wonder

Novinka 2023

Zľava 11,60 €
23,39 € S DPH
34,99 €
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 584131 Tweens bábika maškarný ples - Max Wonder

Tweens mieri na maškarný ples! Prekvapí ťa svojimi originálnymi kostýmami, ktoré môžeš vzájomne kombinovať. Alebo si skús nejaký kostým podľa svojej Tweens ušiť. Zozbieraj ich všetkých a hraj s nimi ich príbehy!

Obsah balenia:

• 1 zo 4 nových bábik Tweens v kostýme
• viac ako 20 prekvapení
• obal je možné rozložiť na hraciu plochu

Veľkosť bábiky Tweens: cca 16,5 cm.

Príďte na párty – Vitajte v krajine zázrakov s úplne novou párty módnou bábikou LOL Surprise Tweens Max Wonder. Má ohromujúce črty tváre, krásne vlasy a dokáže zaujať množstvo póz!
Divoká móda – Max je rebel s vlastným rytmom. Oháňa módu Be Tween Fancy Dance Fashion a jeho punkový popový vzhľad. Oblečte mu jeho spoločenské topánky, sako a kilt a nasaďte si masku pre nový vzhľad. Profesionálny tip: nezabudnite na doplnky!
20 prekvapení - bábika LOL Surprise Tweens, párty oblečenie, náušnica, dva páry topánok, sako, kiltová taška, maska na kostýmy, geto blaster, sprej na vlasy, kvetinová vesta, náhrdelník, kefa na vlasy a stojan na bábiky. Bábika chlapca nie je anatomicky správna
Pozbieraj celú partiu na plese s maskami – pozbieraj všetky štyri bábiky LOL Surprise Tweens: Jacki Hops, Kat Mischief, Max Wonder a Regina Hart!
Skvelý darček – bábiky LOL Surprise stimulujú predstavivosť a podporujú kreativitu. Sú skvelým darčekom k narodeninám a iným špeciálnym príležitostiam pre deti od 4 rokov

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov