L.O.L. Surprise! 591740 Swap Tweens bábika a mini Tweens česacia hlava - Billie
591740
035051591740
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -17,00 €

L.O.L. Surprise! 591740 Swap Tweens bábika a mini Tweens česacia hlava - Billie

Predstavujeme úplne novú módnu bábiku LOL Surprise Tweens Surprise Swap Bronze-2-Blonde Billie, ktorá prichádza s 2 jedinečnými vzhľadom a funkciou výmeny hlavy pre dokonalé prispôsobenie a zážitok z hry s vlasmi!

Zľava 17,00 €
22,99 € S DPH
39,99 €
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 591740 Swap Tweens bábika a mini Tweens česacia hlava - Billie

Získaj 4 nové divoké a štýlové Tweens bábiky. V balení s bábikou nájdeš mini česaciu hlavu a rôzne vlasové doplnky, vďaka ktorým vykúzliš dokonalý účes. Bábike môžeš vymeniť hlavu podľa toho, aký štýl sa bude hodiť k jej outfitu. Česacia hlava má iný výraz tváre, inak farebné a inak upravené vlasy. Môžeš kombinovať medzi všetkými Swap Tweens bábikami.

Obsah balenia:

• 1 zo 4 Swap Tweens bábik
• mnoho prekvapení, vrátane rôznych módnych doplnkov
• kefa na vlasy
• stojan na bábiku

Veľkosť Tweens bábiky: cca 16,5 cm.

Predstavujeme úplne novú módnu bábiku LOL Surprise Tweens Surprise Swap Bronze-2-Blonde Billie, ktorá prichádza s 2 jedinečnými vzhľadom a funkciou výmeny hlavy pre dokonalé prispôsobenie a zážitok z hry s vlasmi! Ako nadšenec mačacích kaviarní Billie naplno využíva svoje celosvetové turné navštevovaním rôznych kaviarní, kde sa rada rozpráva so svojimi blízkymi pri popíjaní svojich obľúbených čajov. Rozbaľte viac ako 20 prekvapení vrátane stylingovej hlavy, báječnej módy a ďalších!

Zmeňte Billieho vzhľad v okamihu tým, že jej hnedý a ružový účes vymeníte za stylingovú hlavu s blond odleskami, ktoré sa dajú jednoducho pripevniť na telo bábiky. Potom jej rýchlo vymeňte oblečenie a vymeňte jej doplnky vrátane čelenky, vlasových doplnkov a ďalších! Akonáhle dokončíte úpravu svojej bábiky, zopakujte funkciu výmeny a zmeny módy a doplnkov znova a znova, aby ste vytvorili nekonečné kombinácie vzhľadov!

Spárujte bábiky Tweens Surprise Swap s pútavými novými stylingovými hlavami Surprise Swap, z ktorých každá má nádherné vlasy a vlasové doplnky pre ešte väčšie prispôsobenie! Každá bábika má úžasné črty, krásne vlasy, svoj vlastný očarujúci štýl a ponúka veľa príležitostí na pózovanie. Príslušenstvo je možné úhľadne uložiť do rozkošnej kaboodle a dodatočnú stylingovú hlavu možno vždy vrátiť späť na stojan na hlavu, keď sa nepoužíva, aby sa uľahčilo čistenie. Nazbieraj všetky 4 módne bábiky LOL Surprise Tweens Surprise Swap: Braids-2-Waves Winnie, Bronze-2-Blonde Billie, Buns-2-Braids Bailey a Curls-2-Crimps Cora.

Tabuľka dát

TV reklama
Áno

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov