L.O.L. SURP OMG FAS SHOW LADY
584285
035051584285
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -12,20 €

L.O.L. Surprise! 584285 OMG Fashion Show Hair Velká ségra – Lady Braids

Vianočná novinka 2022

Zľava 12,20 €
37,79 € S DPH
49,99 €
Doručenie do 2 dní

L.O.L. Surprise! 584285 OMG Fashion Show Hair Velká ségra – Lady Braids

Priprav sa na prehliadkové mólo s úplne novými OMG Fashion Show Hair Veľkými ségramami. Môžeš mať Veľkú ségru z vlasovej edície Lady Braids alebo Twist Queen. Pomocou kúzelnej peny vytvoríš nespočetné množstvo  účesov, viac ako pri akejkoľvek inej OMG Veľkej segre! Rozbal kvalitné nástroje a doplnky pre vlasový styling. Uprav svoje rovné, vlnité, kučeravé alebo zapletené vlasy!

Obsah balenia:

• 1 OMG Veľká ségrra
 • doplnky (sukne, topánky, batoh, náušnice, kefa na vlasy, sponky, gumičky a ďalšie)
 • balenie, ktoré funguje ako herná súprava Veľkosť OMG Veľké segre: cca 23 cm.

Úchvatný štýl – objavte niekoľko očarujúcich účesov s LOL Surprise OMG Fashion Show Hair Edition a rozkošnou 25 cm veľkou módnou bábikou Lady Braids s úžasnými črtami tváre, meniacimi sa vlasmi a divokými outfitmi.
 Nespočetné množstvo účesov: Lady Braids sa znovu a znovu objavuje zmenou účesov. S W.O.W Magic Mousse a stylingovými nástrojmi bez tepla vám doprajte jednu premenu za druhou, aby ste vyzerali na móle so zákrutami, kučerami, vlnami a ďalšími.
Veľa zábavy – 1 bábika LOL Surprise OMG Fashion Show Hair Edition, outfit, náušnice, diamantové prstene, topánky, slnečné okuliare, náhrdelník, opasok, sponky do vlasov, sponky do vlasov, kulma, kefa, magická pena a časopis
 Pozbierajte ich všetky – nechajte Lady Braids a jej priateľov dobyť mólo svojimi premenami. Dokončite svoje modelové obsadenie pozbieraním všetkých 4 bábik LOL Surprise OMG Fashion Show: Lady Braids, Twist Queen, LaRose a Missy Frost
Skvelý darček – plne členité Lady Braids sú divoké, báječné a pripravené na titulnú stranu Fashion B.B. Magazine. LOL Surprise OMG Fashion Show Hair Edition je skvelý darček k narodeninám a iným príležitostiam pre deti od 4 rokov.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov