L.O.L. Surprise Sunshine OMG Veľká segra - Sunrise
589433
035051589433
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Vypredaný
  • -8,20 €
  • Momentálne nedostupné

L.O.L. Surprise! 589433 Sunshine OMG Veľká segra - Sunrise

Novinka máj 2023

Zľava 8,20 €
28,79 € S DPH
36,99 €

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

L.O.L. Surprise! 589433 Sunshine OMG Veľká segra - Sunrise

Predstavujeme úplne nové OMG Veľké ségry, ktoré sa predvedú v plnej kráse až napríklad vonku na výlete. Vezmi ich na prechádzku a sleduj, ako menia farbu ich vlasy a outfit. Sú veľkými sestrami k svojim mladším sestričkám – klasickým L.O.L. bábikám.

Predstavujeme: Sunrise - Meet Sunrise, módnu bábiku LOL Surprise OMG Sunshine Color Change. Miluje meniť svoj vzhľad a všetkých inšpiruje svojimi účesmi a módnymi premenami
Zmena farby – vezmite si Sunrise so sebou, či je slnečno alebo zamračené, alebo ho umiestnite do interiéru na okno a pozrite sa na jeho očarujúcu zmenu. Sledujte, ako jej vlasy a outfit prekvapivo menia farbu!
Balenie niekoľkých prekvapení – obsahuje módnu bábiku OMG Sunshine Color Change, divokú módu, topánky, pančuchy na kolená, doplnky, štvorcové okuliare pre mačky, náušnice, opasok, kefu na vlasy a stojan na bábiky.
 Nekonečné premeny – zmenu farby môžete opakovať znova a znova. Vo vnútri sa Sunshine vracia k svojmu pôvodnému vzhľadu a vonku alebo pri okne zažijete jej krásne premeny
Pripravené na beh: Sunrise šaty v bohémskom štýle so štýlovým kimonom, podkolienkami a šortkami na zaviazanie. Má skvelé črty tváre, krásne vlasy a dokáže zaujať veľa póz.
Profesionálny tip: ručičky sú odnímateľné, aby sa uľahčilo nasadzovanie
Vtipné vlasy a módny vzhľad – Štýlové kimono a podkolienky od Sunrise majú ozdobné detaily, ktoré ožívajú vo svetle a ich elegantné topánky menia farbu zo žltej na ružovú.

Hry s celým gangom – pozbierajte všetky 3 módne bábiky LOL Surprise OMG Sunshine Color Change – Bubblegum DJ, Sunrise a Switches!

Špecifikácia

Zmena farby je aktivovaná UV žiarením a funguje, aj keď je zamračené
Sú veľkými sestrami k svojim mladším sestričkám L.O.L. bábikám (predávajú sa samostatne)
Veľkosť bábiky: cca 25 cm
Vhodné pre deti od 4 rokov

Obsah balenia

  • 1 OMG Veľká segra s pohyblivými kĺbmi
  • mnoho prekvapení, vrátane rôznych módnych doplnkov
  • stojan na bábiku

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov