L.O.L. Surprise! Sunshine OMG Veľká sestra - Switches
589440
035051589440
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Vypredaný
  • Výpredaj!
  • -14,00 €
  • Momentálne nedostupné

L.O.L. Surprise! 589440 Sunshine OMG Veľká sestra - Switches

Novinka máj 2023

Zľava 14,00 €
22,99 € S DPH
36,99 €

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

L.O.L. Surprise! 589440 Sunshine OMG Veľká sestra - Switches

Predstavujeme úplne nové OMG Veľké sestry, ktoré sa predvedú v plnej kráse až napríklad vonku na výlete. Vezmi ich na prechádzku a sleduj, ako mení farbu ich vlasy a outfit. Sú veľkými sestrami k svojim mladším sestričkám – klasickým L.O.L. bábikám.

Predstavujeme:Switches - módnu bábiku LOL Surprise OMG Sunshine Makeover. Miluje meniť svoj vzhľad a všetkých inšpiruje svojimi účesmi a módnymi premenami. Obzvlášť rada nosí svoju obľúbenú farbu, pastelovú ružovú.

Zmena farieb – vezmite si Switches so sebou von, či je slnečno alebo zamračené, alebo ich umiestnite dovnútra k oknu a pozrite sa na ich očarujúcu zmenu. Sledujte, ako jej vlasy a outfit prekvapivo menia farbu!
Balenie niekoľkých prekvapení: obsahuje módnu bábiku OMG Sunshine Makeover, divokú módu, čižmy, podkolienky, doplnky, kvetinové okuliare, perlové náušnice, otvorený perlový náhrdelník, kefu na vlasy a stojan na bábiky.
 Nekonečné premeny – zmenu farby môžete opakovať znova a znova. Vnútri sa vypínačom vráti pôvodný vzhľad a vonku alebo pri okne zažijete ich krásne premeny.
Pripravte sa na mólo  – zapnite si károvaný top, ružovú sukňu, štýlové podkolienky a čižmy. Má skvelé črty tváre, krásne vlasy a dokáže zaujať veľa póz.
Profesionálny tip: ručičky sú odnímateľné, aby sa uľahčilo nasadzovanie
Zábavný účes a módny vzhľad – keď je károvaný top a rukávy vystavené svetlu, zmenia sa z ružovej na fialovú, zatiaľ čo ich módnu sukňu, podkolienky a čižmy zdobia fialové kvetinové potlače, ktoré ožijú

Hry s celým gangom – pozbierajte všetky 3 módne bábiky LOL Surprise OMG Sunshine Makeover – Bubblegum DJ, Sunrise a Switches!

Špecifikácia

Zmena farby je aktivovaná UV žiarením a funguje, aj keď je zamračené
Sú veľkými sestrami svojich mladších sestričiek L.O.L. bábik (predávajú sa samostatne).
Veľkosť bábiky: cca 25 cm
Vhodný pre deti od 4 rokov.

Obsah balenia: 

  • 1 OMG Veľká sestra s pohyblivými kĺbmi
  • mnoho prekvapení, vrátane rôznych módnych doplnkov
  • stojan na bábiku.   

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov