Rainbow High Fashion bábika Daria Rosalyn
575733
035051575733
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -9,80 €

Rainbow High 575733 Fashion bábika Daria Rosalyn

VIanočná novinka 2021

Zľava 9,80 €
25,19 € S DPH
34,99 €
Doručenie do 2 dní

Rainbow High 575733 Fashion bábika Daria Rosalyn

NOVÁ TRETIA SÉRIA BÁBIK OD MGA RAINBOW HIGH! Podľa legendy je na konci každej dúhy poklad. Pravda je však ešte fascinujúcejšia. Len hŕstka vyvolených, ktorí sa neboja odvážneho imidžu, môže ísť za dúhou na Rainbow High – módnu školu, kde sa učia ukázať svoje pravé farby. Vytvorte si kolekciu krásnych, zdobených bábik zo série Rainbow High.

NÁDHERNÁ MÓDNA BÁBIKA DO VLASOV RUŽÍ: Daria Roselyn má jedinečný dizajn a je odetá v ružiach (ružovej a červenej) od hlavy po päty. Má nádherné detailné črty v strihu, krásne vlasy, dlhé mihalnice a sklenené oči.

2 OBLEČENIA MIX & MATCH: Daria má 2 kompletné oblečenie pre bábiky s oblečením pre bábiky, topánkami pre bábiky a doplnkami pre bábiky. Oblečte ju do každého štýlu, potom skombinujte a zlaďte oblečenie a doplnky, aby ste podnietili svoju predstavivosť a zábavu pri rozprávaní.

TRENDSETTER FASHIONS: Daria je sladká ako kvet s pichľavým, roztomilým rezom. Daria sa zameriava na hudbu, takže je pripravená postaviť sa na pódium a zaspievať si naplno. Prichádza v poloružovej a čiernej džínsovej bunde s výšivkou ruží, tričku, šatách s metalickou potlačou, ružových ponožkách a pár módnych robotníckych topánok. Jej druhým outfitom je dvojdielny vyšívaný rebrovaný top s dlhými rukávmi a vypasovanou sukňou, lodičky s opaskom a kabelka.

POSTAVTE JU NA STOJAN PRE BÁBIKA: Je plne kĺbová a pohyblivá, jej ruky a nohy sa ohýbajú na mnohých miestach, čo sa premieta do veľkolepých póz, môžete ju umiestniť na dodaný stojan pre bábiky. ČO JE OBSAHOVANÉ: Módna bábika, 2 kompletné outfity pre bábiky, 2 páry topánok a doplnky pre bábiku - kabelka, hrebeň pre bábiku, 2 vešiaky a stojan pre bábiky.

Pozor! - Tip - na rozčesanie vláskov bábiky ich umyte v akomkoľvek šampóne na vlasy. Vytvorte si kolekciu 6 bábik zo série THIRD RAINBOW HIGH (poznámka! Každá bábika sa predáva samostatne, v závislosti od dostupnosti). Rozmery balenia: 30x30x8cm. Vek od 6 rokov.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov