MGA Rainbow High Fashion bábika Lila Yamamoto séria 4
578338
035051578338
Bábiky
Na sklade2 ks
  • -8,50 €

Rainbow High 578338 Fashion bábika Lila Yamamoto séria 4

Novinka 2022 jún

Zľava 8,50 €
26,49 € S DPH
34,99 €
Doručenie do 2 dní

Rainbow High 578338 Fashion bábika Lila Yamamoto séria 4

ŠIROKÝ VÝBER NÁDHERNŹCH BÁBIK. Každý nový rad fashion bábik Rainbow High obsahuje postavy s množstvom jedinečných a krásnych rysov, odtieňov pleti a módnych doplnkov, ktoré predstavujú rozdiely, ktoré vidíme všade okolo nás.
2 KOMBINOVANÉ OBLEČENIE. Lila sa dodáva s 2 kompletnými oblečením pre bábiku s oblečením pre bábiku, topánkami pre bábiku a doplnkami pre bábiku. Oblečte ju do každého vzhľadu a potom kombinujte a spájajte oblečky a doplnky, aby ste podnietili fantáziu a zábavu pri rozprávaní príbehov.
MÓDNE TRENDY. Lila je ikonou tokijského streetstylu, ktorej štýl je ovplyvnený jej bohatými multikultúrnymi koreňmi. Jej otec je Japonec a matka Číňanka. Je známa predovšetkým pre svoj jedinečný štýl a rada prepája rôznorodú kultúru svojej rodiny so streetstylovou módou dohromady. Zameriava sa na výtvarné umenie a rada experimentuje s novými médiami a farbami. Prichádza v charmeuzovom tope s tvarovanými kvetmi, kovovej sukni s detailom zipsu, tvarovanom pásiku s príveskom RH, topánkach na platforme, štýlových rukaviciach a doplnkoch. Jej druhý outfit je top s kvetinovými aplikáciami, plisovaná sieťovaná sukňa, saténový opasok s mašľou a kvetinovým príveskom a topánky v štýle geta so šnurovaním na stuhu.
NÁDHERNÉ VLASTNOSTI. Lila Yamamoto má jedinečný dizajn a od hlavy až po päty je oblečená do fialovej farby Mauve Purple. Má nádherné, detailne prepracované módne prvky, krásne krátke vlasy spletené do dvoch drdolov, dlhé riasy a sklenené oči.
PÓZOVAŤ NA STOJANE PRE BÁBIKY. Je plne kĺbová a polohovateľná, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre mnoho pôvabných póz alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky. ČO JE SÚČASŤOU BALENIA. Módna bábika, 2 kompletné oblečky pre bábiku, 2 páry topánok pre bábiku, doplnky pre bábiku, hrebeň pre bábiku, 2 ramienka a stojan pre bábiku
PROFESIONÁLNY TIP - UMYJTE SI VLASY, ABY STE ODSTRANILI STYLINGOVÝ GÉL. Pri prvom rozbalení bábiky jej môžete dôkladne umyť vlasy, aby ste odstránili stylingový gél a nechať vlasy úplne uschnúť. Potom sú jej vlasy pripravené na kefovanie
ZBIERAŤ DUHU. Nazbierajte všetkých 6 dúhových bábik High Fashion: Jewel Richie, Coco Vanderbalt, Lila Yamamoto, Mila Berrymore, Meena Fleur, Deliah Fields.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov