Rainbow High Junior Fashion bábika Laurel De'Vious
590446
035051590446
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -11,00 €

Rainbow High Junior Fashion bábika Laurel De'Vious

Módna bábika Laurel De'Vious (Orange)má na sebe oranžové šaty s japonským vzorom a biele tričko

Zľava 11,00 €
21,99 € S DPH
32,99 €
Doručenie do 2 dní

Rainbow High Junior Fashion bábika Laurel De'Vious

Spoznajte mladšie verzie svojich obľúbených bábik Rainbow High! Každý z nich má svoj vlastný príbeh o tom, ako objavil svoje vášne pred vstupom do Rainbow High. Tieto rozkošné, farebné a jedinečné bábiky na prezliekanie sú plne vybavené jedinečným oblečením v charakteristických farbách, školskými doplnkami a mäkkým ruksakom. Vychutnajte si dlhé vlasy, ktoré sa dajú česať a stylingové doplnky. Vytvorte nové príbehy a rozšírte svoju zbierku bábik Rainbow High! Každá bábika sa predáva samostatne. Zbierajte celú kolekciu 6 bábik Rainbow High z kolekcie Junior!

Módna bábika Laurel De'Vious (Orange)má na sebe oranžové šaty s japonským vzorom a biele tričko. Fenomenálne žlto-červené vlasy si zviazala do šik copu. Dievča je veľmi priateľské a má veľa priateľov. Svoje základné veci má uložené v dúhovom červenom batohu. Laurel a jej dvojča Holly pochádzajú z Upper East Side na Manhattane. Sú ako voda a oheň. Alebo ako dve strany tej istej mince – jedna teplá a otvorená, druhá ambiciózna a vzdialená. Objavte ich príbehy!

Obsah súpravy Vrátane s bábikou sú tematické doplnky ako: súprava školského oblečenia, hrebeň a ruksak, ktorý je pre malého študenta nevyhnutný. Pozbierajte všetky bábiky zo série Junior High a choďte spolu do školy. Rainbow High Získajte viac informácií o značke Rainbow High a pozrite si ďalšie produkty. Rozmery produktu: výška bábiky cca 22 cm. Rozmery balenia: 8,1 x 20,3 x 30,5 cm . 

Obsah súpravy:

1 x bábika Rainbow High
1 x ruksak
1 x tričko
1 x šaty
1 x pár ponožiek
1 x pár topánok
1 x gumička scrunchie
3 x spona do vlasov
1 x hrebeň

Vlastnosti produktu:

  • bábika má niekoľko kĺbových bodov
  • bábika má vlásky na česanie a úpravu

Tip : umyte vlasy bábike, umyte si stylingový gél a upravte si vlasy sami pozrite si epizódy seriálu na YouTube alebo Netflixe

Rainbow High Junior – spoznajte svojich obľúbených študentov skôr, ako sa stanú priateľmi a budú nasledovať svoje tvorivé sny Rainbow High!

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov