Rainbow High Fashion Bábika Krystal Bailey
572114
035051572114
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -8,50 €

Rainbow High Fashion Bábika Krystal Bailey

Krystal Bailey miluje sýtu fialovú, čo môžete uhádnuť pri pohľade na jej štýl obliekania.

Zľava 8,50 €
26,49 € S DPH
34,99 €
Doručenie do 2 dní

Rainbow High Fashion Bábika Krystal Bailey

Krásna Krystal Bailey je ikonou štýlu a indigovou princeznou. Vo farebnom sete je celá stredná škola Rainbow ohromujúca. Každý detail jej outfitu je rafinovaný a zladený k celku. Bábika má nádherné črty tváre, nádherné oči a fantastické dlhé vlásky, ktoré môžu dievčatá česať a upravovať. (Pred prvým česaním umyte bábike vlásky). Každá súprava série 2 obsahuje jednu bábiku Rainbow High, dve kompletné súpravy oblečenia, ktoré môžete kombinovať a vytvárať si vlastné oblečenie, a doplnky. Vďaka stojanu a rôznym bodom kĺbového spojenia je možné bábiku umiestniť do mnohých rôznych póz.

Obsah a vlastnosti setu :

Rainbow High Doll – Krystal Bailey (2. séria) 2 mix oblečenia & match - na voľné zladenie, miešanie a vytváranie vlastných štýlov: fialová sukňa so zipsom, 2 topy, bunda, džínsy, pančuchy, 2 páry vysokých opätkov.  Hrebienok pre bábiku . Vešiaky.  Stojan na bábiky.  Výška bábiky je cca 28 cm.   

Parametre:
Vekové rozpätie: od 3 rokov
Rozmery: cca 28 cm (výška bábiky)
Pohlavie: Dievča
Rozmery balenia: 31 x 31 x 8 cm
Hmotnosť (kg): 0,6

Krystal Bailey miluje sýtu fialovú, čo môžete uhádnuť pri pohľade na jej štýl obliekania. Má dlhé rozpustené vlasy, samozrejme v odtieni fialovej. Bábika sa dodáva v dvoch štýloch. Prvú tvorí komplet saka, bieleho topu a sukne. Tento styling dopĺňa čelenka so zajačími ušami a vysokými podpätkami s lesklými kamienkami. Druhým outfitom je fialové brokátové sako, štýlové nohavice, pančuchové nohavice, biely top a lodičky na vysokom opätku.

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov