Rainbow High 587514 Návrhársky salón s bábikou Skyler Bradshaw
587514
035051587514
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -15,60 €

Rainbow High 587514 Návrhársky salón s bábikou Skyler Bradshaw

Vyskúšajte Rainbow High Návrhársky salón s bábikou Skyler Bradshaw a objavte, ako môže byť hranie s bábikami kreatívne a vzrušujúce.

Zľava 15,60 €
59,39 € S DPH
74,99 €
Doručenie do 2 dní

Rainbow High 587514 Návrhársky salón s bábikou Skyler Bradshaw

Skyler je nielen krásna bábika s dlhými česateľnými vlasmi a pohyblivými kĺbmi, ale predovšetkým je to módna ikona s vlastným návrhárskym štúdiom. Stôl, stoličky, šijací stroj, skicár so špeciálnym atramentom, figurína a skutočné látky – to všetko nájdete v jej štúdiu. A čo viac? Skyler má odnímateľné ruky v zápästí pre ľahšie obliekanie! S viac ako 40 prekvapeniami, ktoré na vás čakajú v balení, budú vaše malé návrhárky môcť navrhovať , tvoriť a hrať sa so štýlom, akým chcú. Móda nikdy nebola tak zábavná a inšpirujúca.

Vyskúšajte Rainbow High Návrhársky salón s bábikou Skyler Bradshaw a objavte, ako môže byť hranie s bábikami kreatívne a vzrušujúce. Táto hračka je vhodná pre deti od 4 rokov a je skvelým darčekom, ktorý podporuje kreativitu a predstavivosť. Prečo sa uspokojiť s obyčajnou bábikou, keď môžete mať celý návrhársky salón? S Rainbow High je hračka viac než len hračka – je to vstupenka do sveta plného fantázie a módnych dobrodružstiev!

Zhrnutie

Objav viac ako 40 prekvapení!
Navrhujte, vytvárajte a hrajte sa so štýlom!

Tip: Bábiky majú odnímateľné ruky v zápästí pre ľahšie obliekanie
Veľkosť bábiky: cca 28 cm Vhodné pre deti od 4 rokov
Balenie obsahuje 1 bábika s dlhými česateľnými vláskami a pohyblivými kĺbmi outfit rôzne doplnky

Tabuľka dát

TV reklama
Áno

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov