Rainbow High Fashion bábika so zvieratkom - Amaya Raine
120230
035051120230
Bábiky
Vypredaný
  • -13,50 €
  • Momentálne nedostupné

Rainbow High Fashion bábika so zvieratkom - Amaya Raine

Rovnako jasne ako dúha septembra aj nové Rainbow High bábiky, ktorých pleť sa magicky trbliece

Zľava 13,50 €
26,49 € S DPH
39,99 €

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

Rainbow High Fashion bábika so zvieratkom - Amaya Raine

Rainbow High Fashion bábika so zvieratkom - Amaya Raine 

Rovnako jasne ako dúha septembra aj nové Rainbow High bábiky, ktorých pleť sa magicky trbliece. Každá bábika má maznáčika vo svojej ikonickej farbe. V balení nájdeš vopred vyrobený sliz, ku ktorému môžeš pridať trblietky a trblietavým slizom naplniť maznáčika, kabelku alebo topánky. Možno použiť opakovane. Mamičky ocenia ľahké upratovanie slizu.

Obsah balenia:

  • 1 zo 6 plne kĺbových bábik
  • 1 maznáčik a sliz vo farbe bábiky
  • Stojanček, hrebeň a ďalšie doplnky

INŠPIRUJTE DETI, ABY BOLI KREATÍVNE: Objavte svoje obľúbené bábiky Rainbow High a hrajte sa s nimi novým magickým spôsobom. Každá bábika sa dodáva so špeciálnym domácim miláčikom, prispôsobiteľnou módou a Sparkle Slime.
SLIME SLIME. Amaya Raine prichádza so všetkým, čo potrebujete na výrobu trblietavého slizu. Stačí nasypať trblietavý prášok do slizu a zmiešať, aby ste odhalili trblietavý dúhový sliz Kúzelné zvieratko: Po prvý raz prichádza Amaya s rozkošným čarovným miláčikom, jednorožcom s rohom. Ak chcete zmeniť farbu jednorožca, môžete naplniť hlavu domáceho maznáčika svojim slizom.
PRISPÔSOBITEĽNÉ MÓDNE DOPLNKY. Amaya Raine prichádza s rozkošnými topánkami a kabelkou, ktoré si môžete prispôsobiť a zmeniť farbu pridaním trošky slizu.
LIŠTE SA V DÚHOVÝCH FAREBÁCH: Amaya je od hlavy po päty oblečená vo svojich typických dúhových farbách s množstvom trblietok. Má nádherné, detailné rysy vo svojej móde, krásne extra dlhé dúhové vlasy, dlhé mihalnice a sklenené oči
FLEXIBILNÁ A MOŽNÁ: Pretože je plne artikulovaná, ľahko sa prispôsobuje a je zábavné sa s ňou hrať. Jej hlava, ruky, ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko zábavných póz, vrátane rozchodov! Alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky.
ČO JE ZAHRNUTÉ: 11” módna bábika s kompletným oblečením pre bábiku a magickými trblietkami na tvári, prispôsobiteľné topánky pre bábiku, prispôsobiteľná kabelka, prispôsobiteľné magické zvieratko s rohom, 1 balíček slizu + 1 balíček trblietok
PRO TIP - UMÝVAJTE VLASY, ABY STE ODSTRÁNILI STYLINGOVÝ GÉL: Pri prvom vybalení bábiky dôkladne umyte vlasy, aby ste odstránili stylingový gél, a vlasy nechajte úplne vyschnúť. Potom sú jej vlasy pripravené na česanie

Tabuľka dát

Novinka
Áno
TV reklama
Áno

Mohlo by vás zaujať aj

Vyberte si z 12 súvisiacich produktov